Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Wschodni Szlak Rowerowy - Green Velo

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Wschodni Szlak Rowerowy - Green Velo

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/08/16 09:04 #17930

Marek

Marek Avatar

Wschodni Szlak Rowerowy, to temat stary i co jakiś czas odgrzewany w mediach. Miałem przyjemność przejechać lwią część w 2012 roku. Strony piękne a ludzie serdeczni i gościnni. Polecam, przygoda przednia.
2014/08/15 22:12 #17920

iceman150

iceman150 Avatar

2014/05/29 20:01 #15723

krzys80

krzys80 Avatar

Idea bardzo ciekawa i interesująca. Tylko niestety wydaje się, że przez prawie cztery lata zrobiono niewiele.Znalazłem takie info sprzed 3 lat i ośmiu miesięcy:

www.wykop.pl/link/464333/ma-powstac-trasa-rowerowa-polski-wschodniej/

Oby teraz przyśpieszyli i nie poprzestali na oznakowaniu jak w przypadku marszałkowskiego WTR.
2014/05/28 23:26 #15714

Lolek

Lolek Avatar

Też oglądałem Giro i byłem zachwycony, gdy usłyszałem o tym projekcie. Jeszcze w sobotę dyskutowałem z Gallem, że coś takiego byłoby super sprawą. A tu w TV taka niespodzianka. To faktycznie bardzo zacny projekt. Trochę mało czasu dali sobie na jego realizację, na ale cóż, trzeba kibicować wykonawcom żeby się udało. Jak otworzą to będzie dobra okazja, żeby zwiedzić całkiem spory kawałek kraju. Oby więcej takich projektów. :woohoo:
2014/05/28 22:24 #15713

sldtwa

sldtwa Avatar

No,pomysł na pewno fajny, prowadzi przez "ładniejszą część" Polski :laugh:; problem tylko, żeby był realizowany szybko, sprawnie i na najwyższym technicznym poziomie.
Znam nawet kogoś, kto chce go przejechać już wkrótce (dasz radę Maryś! :)), ale do tego czasu projekt będzie wciąż tylko projektem. Obyśmy nie czekali na realizację 20 lat :laugh: :laugh: :laugh:
Dużo zależy od determinacji samorządów dużych miast.
Jeśli Grudziądzowi, Gdańskowi, Toruniowi, Olsztynowi... będzie zależało na rowerowym włączeniu do jakiegoś globalnego systemu, to stanie się to szybko. Są na to do wykorzystania spore pieniądze.
Wydaje się,że na "Wschodzie" samorządy "czuja bluesa" i może coś z tego będzie.
A u nas? Póki co, wyprostujmy może chociaż ten kanciasty zakręt na Mieszka?
Z tą intencją pojadę w najbliższej Masie Krytycznej :woohoo: :woohoo: :woohoo:
2014/05/28 21:52 #15712

Bar-tek

Bar-tek Avatar

Hej!
Dawno mnie tu nie było ;) zatem przybywam z taką oto wiadomością.
Nie wiem czy wcześniej temat ten się przewijał czy nie, ale przy okazji transmisji z Giro Pan Adam Probosz podsunął link do bardzo fajnego projektu.
Opcja warta sprawdzenia ;)

Wschodni Szlak Rowerowy - Green Velo
Czas generowania strony: 0.136 s.