Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Ren!

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Ren!

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/08/18 16:40 #17982

piowini

piowini Avatar

Wróciliśmy! Cali i zdrowi, bez strat 9nie licząc finansowych) i zadowoleni.
Na bieżąco nie bardzo miałem jak się kontaktować. Teraz to wszystko nadrabiam, siedzę i czytam. Później będę pisał. Zdjęcia jeszcze nie przejrzane, sakwy się wietrzą. Wrażeń sporo, dobrych (dużo) i złych - tych najczęściej mało. Dobre - dotyczą również - co niektórych zdziwi - naszych kolejarzy i kolei. A złe - tzw. informacji turystycznych na terenie Niemiec.
2014/07/21 09:29 #17342

Krzyś

Krzyś Avatar

:) Piowini ! :side:
Pamiętaj, że istnieje jeszcze : Missisipi i Misouri oraz skromna rzeka Amazonka.
:silly: Gratulujemy i liczymy na Ciebie w tej kwestii, bo kto jak nie Ty !!!
:woohoo: Henryk Pasik + :woohoo: Krzyś G
2014/07/18 23:20 #17306

Matołek

Matołek Avatar

Pisz Piowini i wrzucaj fotki - czekam z niecierpliwością na pierwszą relację :woohoo:
2014/07/18 00:30 #17283

piowini

piowini Avatar

I nie chodzi tu o renifera. Kontynuuję i to w ukochanym towarzystwie rowerowe wyprawy wzdłuż rzek. I tak dzisiaj, tj. w piątek ruszamy z rowerami, aby dotrzeć jak najbliżej źródła Renu, i wzdłuż jego brzegów dojechać dokąd się da. Jak już się nie da, to wykręcamy na wschód i wracamy do Grudziądza.
Sakwy już spakowane, a od poniedziałku ruszamy. Postaram się od czasu do czasu coś napisać. Biorę ze sobą tablet i trochę prądu. Jak uda się złapać Wi-Fi - to napiszę.
Chcę dodać, że już przejechałem całkiem ładne kawałki wśród dużych rzek: Dniestr, Łaba, Odra, Dunaj, no i nasza Wisła oczywiście.
Ale nie udało się żadnej przejechać od źródeł do ujścia. Jest po co żyć! :)
Czas generowania strony: 0.187 s.