Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Trasa Grudziądz -Toruń

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Trasa Grudziądz -Toruń

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/07/30 11:50 #17561

maciejPH

maciejPH Avatar

Potwierdzam, to co napisał sldtwa czyli "Z Chełmży na Kończewice (uważać w Chełmży, należy jechać na Bydgoszcz nie na Toruń). Od Łubianki ekstra ścieżką do samego Torunia. Trasa to około 65-68 km, a więc podobnie jak napisał sldtwa.
2014/07/30 10:45 #17556

sldtwa

sldtwa Avatar

Jechałem całkiem niedawno. Też polecam jazdę przez Chełmżę (ja wolę wariant dojazdu do Chełmży przez Lisewo (w Gorzuchowie przy samej stacji PKP nie bać się kocich łbów, ciągną się tylko 100 m i dalej jest całkiem przyzwoity asfalt). Z Chełmży na Kończewice (uważać w Chełmży, należy jechać na Bydgoszcz nie na Toruń). Od Łubianki ekstra ścieżką do samego Torunia. W sumie ok. 68 km. Ruch na drogach bardzo mały.
2014/07/30 10:42 #17555

grzesrowerzysta

grzesrowerzysta Avatar

MaciejPH a jaka jest długość tej trasy ?
2014/07/30 10:19 #17554

maciejPH

maciejPH Avatar

W tym roku 4 razy pokonałem tą trasę. Ja kieruję się w stronę Chełmży, a później jadę na Łubiankę i wpinam się w piękną ścieżkę rowerową wybudowaną po byłej kolei na trasie Unisław - Toruń. Szczególnie polecam ową ścieżkę rowerową - REWELACJA.
2014/07/30 09:53 #17551

krzys80

krzys80 Avatar

Proponuję taką wersję

goo.gl/maps/BUEOV

Bardzo przyjazna, mało ruchliwa trasa o dogodnej nawierzchni.

Szerokiej drogi :)
2014/07/30 09:15 #17549

grzesrowerzysta

grzesrowerzysta Avatar

Witam, szukam alternatywy na dojazd do Torunia rowerem. Chciał bym uniknąć ruchu ulicznego o ile to możliwe , może kiedyś ktoś z was jechał i ma jakieś doświadczenia, Google zaproponowało mi trzy trasy ale obawiam się że to mogą być ruchliwe drogi . Będę wdzięczny za każda pomoc. Pozdrawiam
Czas generowania strony: 0.142 s.