Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/04/13 06:37 #22823

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Matołeczku....... Wracając do rozmowy w dniu wczorajszym w rejonie punktu widokowego o Szlakach rowerowych w naszym rejonie i nie tylko ...... widzę że Bartek już kiedyś zapodał link do tej strony więc nie będę dublował tematu,a tylko go odkurzę :)
2015/01/10 11:33 #21141

iceman150

iceman150 Avatar

Tylko po co czekac az do sierpnia. Ja chetnie tez pojade jakos we wiosne bo chetnie zobaczylbym ten obiekt. tylko zaznaczam ze nie na poczatku wiosny.
2015/01/10 10:15 #21140

j23

j23 Avatar

krzys80 napisał:
W moście Babilon intryguje również ograniczenie wysokości dla pojazdów na niego wjeżdżających, o co chodzi?
1) Nazwa wzięła się od nazwy pobliskiej wsi.
2) Myślę, że po to aby mogły przejeżdżać tylko samochody osobowe.
Krzysiu z Cekcyna jest bliżej - może w sierpniu spróbujemy?
2015/01/10 09:55 #21139

krzys80

krzys80 Avatar

Nazwa intrygująca!!! Dlaczego Babilon? W zeszłorocznej wyprawie do dębu Bartek odwiedziliśmy pobliski most zwodzony w Swornych Gaciach.

W moście Babilon intryguje również ograniczenie wysokości dla pojazdów na niego wjeżdżających, o co chodzi?

Te dwie zagadki motywują mnie aby ten most odwiedzić i na nie odpowiedzieć.

Myślę, że uda Nam się 2015 roku tam dotrzeć :)

Iceman dziękujemy za dobry pretekst!
2015/01/10 08:09 #21138

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Babilon kojarzy mi się z Irakiem :) ale mostek wydaje się dość ciekawy.... mam słabość do drewnianych obiektów mostowych :whistle: więc chyba warto podjechać i explorować ten mostek i tamte okolice.... może ekipa z zeszłego roku która tam śmigała coś powie w tej materii? a może wiosną zaplanujemy tam wyjazd?
2015/01/09 13:29 #21137

iceman150

iceman150 Avatar

Trafiłem ostatnio na fajną mapkę szlaków rowerowych w okolicy Tucholi i Borów Tucholskich.

Wrota Borów


Polecam włączyć warstwę z panoramami 360 stopni i pojawiają nam się na mapie najciekawsze obiekty wraz z opisem i panoramą. W moje oczy rzucił się m.in. "Most Babilon" był tam ktoś już?
2014/08/17 10:33 #17961

chunk

chunk Avatar

Będę planował wizytę w G-dzu dam znać szybciej i się zgadamy mam nadzieje :)
2014/08/17 10:25 #17959

Bartek

Bartek Avatar

Troche tak i nie - program czyli Locus jest ten ale mapy sa kujawsko-pomorskiego tylko za darmo. Reszte trzeba sobie kupic np cala Polske lub inne kraje. Tylko ja cala Polske i szlaki rowerowe polskie mam - wiec jak juz to sciagnac sobie Locus free na telefon ze sklepu Play - wrzucic te mapy co sa na wirtualneszlaki.pl zgodnie z instrukcja.A jesli ktos chce cala Polske to dac mi znac - umowimy sie jakos i wrzuce calosc oraz wytlumacze pare knyfow jakie mozna osiagnac przy pomocy tego programu.
2014/08/17 08:51 #17953

chunk

chunk Avatar

To są te mapy o których mi kiedyś mówiłeś? ;-)
2014/08/16 11:30 #17933

Bartek

Bartek Avatar

Portal wirtualneszlaki.pl ktory tworzy dosc fajne mapy szlakow w naszym regionie postanowil udostepnic je za darmo. Wiecej informacji i instrukcja instalacji w ponizszym linku

wirtualneszlaki.pl/aktualnosci/uwalniamy-mapy-na-wakacje

Mapy i szlaki udostepnione dotycza kujawsko-pomorskiego - jesli ktos chce cala Polske to prosze o kontakt na priv.
Czas generowania strony: 0.134 s.