Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 05.09.2014 Pierwsza masa krytyczna w Brodnicy ;)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 05.09.2014 Pierwsza masa krytyczna w Brodnicy ;)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/09/07 15:17 #18340

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

Ja ze swojej strony też dzieki wielkie za towarzystwo,udział i wsparcie masy krytycznej Brodnicy.Serdeczne podziekowania rowniez od Miry K. ktora rozpoczęła walke o bezpieczeństwo na drogach z ktorych my niejednokrotnie korzystamy ,jeszcze przed północą się dowiadywala czy dotarliśmy bezpiecznie- ale widze że tak ,takze ok. Wycieczka ciekawa chociaż wiatr dał nam trochę B) :whistle: czadu w tamtą str.,towarzystwo calkiem miłe także do milego zobaczenia
2014/09/07 00:24 #18330

Matołek

Matołek Avatar

Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tej Masie Krytycznej - szczególnej, bo pierwszej i szczególnej, bo powstała w wyjątkowych okolicznościach, o których warto wspomnieć w osobnym artykule.

Dziękuję wszystkim, którzy wsparli I Brodnicką Masę Krytyczną, ekipie pociągowej do Brodnicy, a szczególnie Krzysiowi za zmobilizowanie mnie do wyjazdu, oraz ekipie powrotnej, z którą miałem przyjemność pedałować do Grudziądza.

Dołączam kilka fotek z rozpoczęcia MK i drogi powrotnej :) rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/wypady-wyjazdy-rajdy/category/425-2014-09-05-i-brodnicka-masa-krytyczna

Pozdrower i do następnego :silly: :silly:
2014/09/06 12:05 #18312

pawel

pawel Avatar

Warto było stawić czoła wiatrowi by wziąć udział w takiej imprezie.Dziękuję koleżance i kolegom z Grudziądza za wspólny powrót.
2014/09/06 10:46 #18309

ainak

ainak Avatar

Dziękuję wszystkim za miłą drogę powrotną z Brodnicy;-) Co do tempa to dla mnie nie było ono lajtowe, ale dałam radę i nie żałuję, że się wybrałam z wami. Pozdrawiam
2014/09/06 10:09 #18307

Hardy

Hardy Avatar

Tak, bardzo dobry wypad rowerowy do Brodnicy :)
Poprzednicy już opisali i obfotkowali.

Uzupełnię więc tylko, że powrót do Grudziądza wynagrodził drogę do Brodnicy. Nie było wiatru, nie było deszczu. Była świetna ekipa, był pyzaty Księżyc, było wcześniej zachodzące słońce, były otwarte sklepy do uzupełnienia płynów i wiktuałów. Były naładowane latarki, więc droga była po zmierzchu dobrze widoczna. Jazda była lajtowa, zgodnie ze złożonymi wcześniej obietnicami. Ainak może to potwierdzić :whistle:
2014/09/06 07:55 #18304

MARCINHD

MARCINHD Avatar

było super........dzięki organizatorom MASY i za udany wyjazd do Brodnicy :)
2014/09/06 01:01 #18303

Krzyś

Krzyś Avatar

B) :) Podziękowania dla organizatorki Pani Mirosławy Karpowicz :) za zaproszenie na :) I Brodnicką Masę Krytyczną - wszyscy jesteśmy z Panią ! ROZPOWSZECHNIAJMY IDEĘ - JAŚKOWEJ DROGI -BEZPIECZNEJ DROGI DLA WSZYSTKICH !!!


















2014/09/06 00:06 #18297

Krzyś

Krzyś Avatar

B) Podziękowania również z mojej strony, dla wszystkich uczestników Pierwszej Brodnickiej masy Krytycznej, którą naprawdę należało wesprzeć Naszą obecnością ! B)
B) Organizatorzy Także ,,Masują Krytycznie'' u nas w Grudziądzu, a ponadto idea jest tym bardziej szlachetna z uwagi na pamięć 13 letniego Jasia, którego już nie ma pośród nas, dla którego pewnego tragicznego dnia wycieczka rowerowa była Jego ostatnią. Cześć Jego pamięci !!!
Pamiętajmy o tym chłopcu - o Jasiu z Brodnicy i starajmy się wspierać wszystkich, którym droga jest idea bezpiecznej drogi dla rowerów !!! B)



















2014/09/05 23:44 #18296

Citas

Citas Avatar

Nie wiem czy powinienem się poczuć do roli osoby podsumowującej wyjazd (nie ja wątek zakładałem), jednak prześle małe podziękowania za dzisiejsze rowerowanie
:kiss: Ainak
:kiss: Łobuzi
:kiss: Papuzi
;) Hardemu
;) Krzysiowi (ten to jest masochista, w obie strony koleją żeby przejechać się 7km/h na masie)
;) ŁukaszowiN
;) MarcinowiHD
;) Matiemu
;) Matołkowi
;) Milowi
;) Pawłowi
;) no i Sobie
2014/09/05 22:55 #18295

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Załączniki:
2014/09/05 12:42 #18288

Matołek

Matołek Avatar

Hej. Jeśli skończę pracę zgodnie z planem, to dołączam do ekipy pociągowej :woohoo:

Pozdrowerek :silly:
2014/09/05 11:12 #18287

Bartek

Bartek Avatar

Niestety brakuje mi dzis czasu i na kolka i na pociag - wiec bede was wspieral mentalnie :) Zapraszam za to na jutrzejsza wycieczke w Bory Tucholskie - ok 100km - szczegoly dzisiaj po poludniu w Umawialni :)
2014/09/05 10:30 #18286

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

To ja w takim razie będę na shelu czekała . :)
2014/09/05 09:18 #18285

Citas

Citas Avatar

maciejPH napisał:
Citas

To dobra trasa - kilka razy już nią jechałem. Najgorszy jest odcinek od Książek do Brudzawek, ale można go przeżyć. Aby być na 16.30 w Brodnicy to musicie się trochę wyrabiać. Sprawdzałem to jest jakieś 66km i jak dla mnie to wychodziło około 3 godzin kręcenia w żwawym tempie!!!
pozdrawiam i żałuję, że nie mogę dzisiaj z wami jechać.
Udanego wypadu!!!!!!

zrozpaczony MaciejPH

Znam tę trasę. Zwykle jednak do Rywałdu jadę przez Dębieniec i Radzyń. Do stacji BP na wjeździe do Brodnicy wychodzi jakieś 60 km. Ostatnio wykręciłem to w 2:24. Jednak zdaję sobie sprawę, że dziś nie powtórzymy tego i musimy się naprawdę spieszyć.
Musimy mieć żwawe tempo, a postojów jeśli będą konieczne to mało i krótkie. Odpoczniemy w Brodnicy.
2014/09/05 09:16 #18284

MARCINHD

MARCINHD Avatar

więc robimy tak....
spotykamy się na LUKOIL'u i ruszamy na Łyskowskiego na SHELL'a tam na parkingu czekamy do 13.15 i ruszamy do Brodnicy... tak przynajmniej ustaliłem z Papuzią :)
Czas generowania strony: 0.357 s.