Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Namiot

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Namiot

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/09/04 16:52 #18254

piowini

piowini Avatar

Dzięki za sugestie!
Zdecydowałem się i kupiłem namiot Husky Falcon. Typu igloo, z dwoma wejściami i przedsionkami po 90 cm przy każdym wejściu. Mieści się w jednej sakwie. Drogi, ale mam nadzieję, że cena będzie w tym wypadku szła w parze z jakością. Jest dwuosobowy, sporo miejsca jak na taki, w ostateczności zmieszczą się i trzy osoby.Ten właśnie wariant i cały namiot przejdzie próbę generalną już od najbliższej soboty do niedzieli 14 września. W tym czasie jedziemy na rodzinną wyprawę dookoła Balatonu. Ruszamy jutro wieczorem. Powrót przewidziany najpóźniej 15.09. Mam nadzieję, że po powrocie pomału napiszę krótką relację z naszych tegorocznych, dalszych (Podkarpacie, wzdłuż Renu i wspomniany Balaton) wyjazdów.
2014/08/30 14:33 #18174

Lolek

Lolek Avatar

Ja ostatnio byłem z takim namiotem w górach. Jest 3 osobowy i dla mnie był za duży i za ciężki (4,6kg), jak na teren po którym jeździłem. Ma jednak dużą przestrzeń i przedsionek, jak widać na zdjęciu nawet rower się zmieścił. Dwa dni w deszczu przetestowany, działał bez zarzutu.







www.fjordnansen.pl/site/?mod=offers&kat=1&prod=499
Załączniki:
2014/08/30 14:29 #18172

Davis

Davis Avatar

Sam nie korzystałem, ale wielu podróżujących rowerem chwali sobie ten namiot :)
www.e-horyzont.pl/namiot-bastia-ii_44678t.html
2014/08/30 14:04 #18171

piowini

piowini Avatar

Dzięki za sugestie. Ale dla mnie ważniejsze jest od wagi wielkość i komfort. Chodzi minimum o namiot dwuosobowy, ew. nawet 3, wagi do ok. 4 kg. jak ja jeżdżę z sakwami i namiotem to z reguły mam 4 sakwy + torba na kierownicy. We dwójkę (dwoje) to daje najmniej 6 sakw. Ponadto chodzi o to, aby, w czasie mocnego deszczu można było zdjąć kurtkę przed wejściem do sypialni.
2014/08/30 11:29 #18161

Adi

Adi Avatar

Mogę ci polecić namiot Rockland Soloist jednoosobowy .Ma sporo zalet..Mało waży , jest nieduży po spakowaniu i świetnie sprawdza się w złe warunki pogodowe.
Jest to namiot tunelowy,i raczej wiele do niego nie zmieścisz ...ale ja np w przedsionku miałem dwie pełne sakwy i buty :-)
Fajna opcją są tez namioty firmy Quechua samorozkładające się ,ważą trochę więcej ale jak się nagle zachce tobie spać to 2 sekundy i namiot gotowy :-)
2014/08/29 14:12 #18159

j23

j23 Avatar

Prześlij mi na "prywatną wiadomość" adres mailowy to przekażę Ci parę przewodników po Węgrzech w wersji pdf
2014/08/29 12:46 #18157

piowini

piowini Avatar

Muszę sprawić sobie namiot przydatny do wypraw z sakwami. Poprzedni (niestety) się zużył. Waham się pomiędzy konstrukcją tunelową (większy przedsionek i w ogóle większy, a typu igloo z dwoma wejściami i przedsionkami o długości 90 cm przy każdym wejściu.
A może ktoś jest w stanie pożyczyć tego typu namiot w terminie od 5- 17 września? Zwolniłoby to mnie z pośpiechu przy zakupie.
Może ktoś ma do wglądu przewodnik po Węgrzech, chodzi o okolice Balatonu? Chętnie skorzystam z możliwości przeczytania.
Proszę o radę i pomoc.
Czas generowania strony: 0.165 s.