Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: co powiecie na to? może nie Grudziądz.... ale ważna informacja :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: co powiecie na to? może nie Grudziądz.... ale ważna informacja :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/09/08 08:33 #18353

iceman150

iceman150 Avatar

Jeśli całość jest przygotowana pod lanie asfaltu to jest to mozlwie aby zdąrzyć. No ale to jest Polska :)
2014/09/08 08:22 #18352

MARCINHD

MARCINHD Avatar

......a z "bydgoszczu" do koronowa i do CG :)
2014/09/08 08:20 #18351

Krzyś

Krzyś Avatar

B) Jeśli dobrze zrozumiałem to tak jak my to już znamy B) też nie zdążyli ukończyć B) a komunikat pobiegł z falstartem=gotowe ???

B) Kiedyś był taki film, gdzie Wiesław Drzewicz grał reportera prasowego w szpitalu. B) Współ-pacjenci mówili mu na przekór ,,PRASA KŁAMIE"" --- on wtedy dodawał, gdy pytali ,,siostro kiedy wyjdę do domu ?"" - ,,nogami do przodu"" B)

B) B) B) Wypróbować tę trasę waaarto i to bardzo !!!
Chłopaki czuwajcie! Gdy skończą - jadę z Wamiiiiiii !!!
Pojedziemy trasą Unisław - Toruń /Tą trasą już pomykałem z Naszą Bracią Rowerową/ - a potem dalej i Będziemy ,,w Bydgoszczu""
2014/09/08 07:47 #18350

MARCINHD

MARCINHD Avatar

krzys80 napisał:
Pewnie że ważne!!!

Kiedy jedziemy wypróbować?


no właśnie wczoraj wracając z VIII Rajdu Rowerowego z Bella Line i Agatami tak sobie pozwoliłem looknąć na ten właśnie podcinek DDR w kierunku Bydgoszczy..... prasa prasą a nawierzchni bitumicznej jak nie było tak nie ma.... chyba że będą lać teraz non stop asfalt to dadzą radę :) bo reszta poza 2m odcinkiem łączący DDR Toruń-Unisław z odcinkiem Unisław-Bydgoszcz jest okrawężnikowana i jest położona podbudowa pod nawierzchnię bitumiczną :)
2014/09/07 20:50 #18345

krzys80

krzys80 Avatar

Pewnie że ważne!!!

Kiedy jedziemy wypróbować?
2014/09/05 22:39 #18294

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Czas generowania strony: 0.132 s.