Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: kociewie

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: kociewie

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/11/28 21:53 #20504

sldtwa

sldtwa Avatar

Dzięki za namiar. Rzeczywiście super blog, tym bliższy, że spędziliśmy w tym roku sporo czasu na opisanych szlakach (wyprawa do Chojnic, objazd jezior Charzykowskich, Mylof, Czersk,potem wyprawa "bandy czworga" do Kościerzyny i nad jeziora Wdzydzkie...), jest co wspominać.
A jeśli chodzi o wrażenia z kontaktów z IT z terenu Borów to potwierdzam. Mam podobne z Chojnic i Tucholi. Mam takie również z Iławy, Olsztyna, Ostródy i Kisielic. Pamiętacie chłopaki, jak zostaliśmy obdarowani podczas kwietniowej wyprawy do Kisielic? Inny świat.
2014/11/28 21:21 #20502

Outsiderka

Outsiderka Avatar

Przeglądając różne strony odkryłam naprawdę interesująco prowadzony blog: znajkraj
Poza innymi opisami, pierwszy rzucił mi się w oczy najświeższy.
I choć Kociewie nie przepada za Kaszubami, to muszę przyznać, że opisana Kaszubska marszruta wygląda naprawdę zachęcająco i jest czego zazdrościć.
Muszę się też podzielić bardzo miłym zaskoczeniem, jakie przeżyłam. Napisałam mail'a do Informacji Turystycznej Chojnic z pytaniem, gdzie można kupić mapę z Marszrutą. Otrzymałam odpowiedź, że mapy nie ma w sprzedaży, ale mogę ją otrzymać za darmo; wystarczyło podać adres do wysyłki i za parę dni mapa wraz innymi przydatnymi informatorami do mnie dotarła :)
2014/11/13 20:33 #20234

Outsiderka

Outsiderka Avatar

Od jakiegoś czasu funkcjonuje: wirtualneszlaki.pl
Ale Kociewie... póki co, jak dla mnie, nie do pobicia :)
2014/11/13 18:41 #20230

j23

j23 Avatar

Teraz coś o szlakach rowerowych PTTK w naszym województwie.

Plik załącznika:

Nazwa pliku: Szlakirowe...skie.pdf
Wielkość pliku:2,359 KB


Ta mapka w załączniku to moje wypociny a tu znajdziesz wykaz z całej Polski: ktkol.pl/szlaki/
Załączniki:
2014/11/13 10:55 #20214

MARCINHD

MARCINHD Avatar

.. otrzymałem dzisiaj od koleżanki lineczkę....... może i komuś tutaj się przyda.....


www.rowery.kociewie.eu/
Czas generowania strony: 0.158 s.