Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Podróżnik roku

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Podróżnik roku

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/01/04 00:28 #21074

Bartek

Bartek Avatar

Chodzi o to, że w domu możesz mieć ich dwadzieścia, jeśli net idzie przez router to tak jakby mieć jeden. Masz jedno wspólne,wyjsciowe ip. Chyba, że ktoś jedzie na mobilnym necie - wtedy hulaj dusza, piekła nie ma :) Głosować i rozlaczac połączenie można i sto razy dziennie.

To tak w kwestii technicznej, bo gość rządzi :)
2015/01/03 22:05 #21073

j23

j23 Avatar

Pamiętajcie,że można codziennie oddać jeden głos z danego komputera.
Jeśli masz dwa to do końca stycznia można jeszcze oddać ponad 50 głosów!!!
2015/01/03 16:50 #21069

pawel

pawel Avatar

Zagłosowałem.Słuchałem kiedyś wywiad w trójce z tym Panem.To była druga przeprawa przez Ocean.Wiadomo ,poprawił wynik :) .Jest Mistrzem i wcale nie pcha się na szkło.Poza tym na rowerze też wymiata. :woohoo:
2015/01/03 14:41 #21068

sldtwa

sldtwa Avatar

Zagłosowałem. Niesamowity gość!

Chyba lepszym linkiem do głosowania będzie:

adventure.nationalgeographic.com/adventure/adventurers-of-the-year/2015/aleksander-doba/
2015/01/03 13:39 #21067

j23

j23 Avatar

Aleksander Doba walczy o tytuł Podróżnika Roku National Geographic.
Warto przeczytać o jego wyprawie (fakt, że kajak to nie rower - ale w obu pojazdach liczy się tylko fantazja i siła mięśni).
Więcej informacji jest tu:
translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&rurl=translate.google.pl&sl=en&u=http://adventure.nationalgeographic.com/adventure/adventurers-of-the-year/2015/photos/&usg=ALkJrhhVflHqD7AFqT1s50cmoi169oKMnQ#/kayak-bridge-sail_85270_600x450.jpg
Głos można oddać właśnie na tej stronie.Jeden głos na jeden dzień! :whistle:
Aleksander Doba udowodnił, że na marzenia nigdy nie jest za późno - w wieku 67 lat przepłynął ocean Atlantycki. Jego wyczyn został zauważony i doceniony przez National Geografic. Doba jako jedyny Polak znalazł się w gronie 10 wybranych podróżników z całego świata, z których zostanie wyłoniony jeden i nagrodzony tytułem "Podróżnika Roku". W plebiscycie naszemu podróżnikowi można pomóc oddając na niego głos w internetowym głosowaniu.
Aleksander Doba podróż rozpoczął 5 października 2013 r. w Lizbonie, a zakończył 14 kwietnia 2014 r. na Florydzie, czyli na oceanie spędził ponad siedem miesięcy.
Czas generowania strony: 0.130 s.