Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Aplikacja rowerowa dla Grudziądza

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Aplikacja rowerowa dla Grudziądza

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/03/12 18:48 #22070

Bartek

Bartek Avatar

Wrocilem wlasnie ze spotkania. Wydaje mi sie ,ze fajna sprawa.Pozwolilem sobie zalozyc oddzielny watek dla osob zainteresowanych uzytkowaniem i rozwijaniem programu:

rowerowygrudziadz.pl/index.php/forum/6-jazda-i-sprzet/8255-vts-bike-o-aplikacja-rowerowo-turystyczna#22069

Szkoda ,ze bylo nas tak malo. Brakowalo wielu uytkownikow np. Endomondo.
2015/03/10 12:03 #22004

j23

j23 Avatar

Otrzymałem bardzo ciekawą informację. Myślę, że trzeba skorzystać z tej możliwości. Oto ona:

Witam, w imieniu firmy Virtual Travel Systems SA oraz MORiWu serdecznie zapraszamy grudziądzkich rowerzystów i pasjonatów krajoznawstwa rowerowego na prezentację aplikacji VTS - programu na telefony komórkowe, stanowiącego połączenie możliwości endomondo z przewodnikiem turystyczno-krajoznawczym. Docelowo aplikacja ma obejmować terytorialnie całą Polskę, natomiast pilotażowo wprowadzana jest dla Grudziądza z Kociewiem i częścią ziemi chełmińskiej.
Udział środowisk rowerowych jest istotny ze względu na sugestie i propozycje dostosowania aplikacji do faktycznych i indywidualnych potrzeb rowerzystów zwiedzających Polskę na rowerze.
Prezentacja aplikacji odbędzie się w dniu 12 marca (czwartek) o godz. 16:00 w Marinie Grudziądz, ul. Portowa 8 (budynek konferencyjno-noclegowy).
Pozdrawiam
Michał Czepek
Czas generowania strony: 0.140 s.