Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Grudziądz - Świekatowo którędy ?

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Grudziądz - Świekatowo którędy ?

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/05/12 22:42 #23752

POLfan

POLfan Avatar

Nadrabiać trasy nie chce :) Nie przy tym wietrze. Jak najszybciej dotrzec do celu :)
Więc raczej pierwsza opcja. Jakoś to będzie :) Najwyżej na koniec Endomondo pokaże średnią prędkość 15 km/h :P
2015/05/12 21:49 #23750

j23

j23 Avatar

A może spróbujesz: Jeżewo, Gródek, Lniano, Błądzim, Lubiewo, Sucha
Niecałe 70 km i trochę droga w lesie, więc wiatr mniej u..iwy
:evil:
2015/05/12 21:27 #23749

iceman150

iceman150 Avatar

Ja wybrałbym opcję pierwszą, znacznie łatwiejsza. Jadąc z drugiej strony Wisły jedziesz cały czas do Sartowic przy wale, ale od Sartowic ciężko wymyślić jakąś fajną krótką trasę. Są tylko diabelce, ale do łatwych one nie należą.
Drzew raczej za wielu nie będziesz miał. Trasa przez szynych raczej odkryta.
2015/05/12 21:16 #23748

Grudziądz - Świekatowo którędy ?

 Avatar

Witam, jutro planowałem wybrać się do Suchej, niedaleko Świekatowa. Niestety prognozy nie są za przyjazne, silny wiatr półudniowo zachodni nawet w porywach do 50km/h może utrudnić drogę. Jednak mimo wszystko chciałbym pojechać. I pytanie czy ktoś się orientuje którędy będzie lepiej jechać. Czy przez Szynych, Kolno (wzdłuż Wisły - tu też opcja na Stolno jeśli od Wisły mocno by wiało), mostem w Chełmnie i za mostem w lewo na Gruczno i przez Parlin do celu, czy też mostem Grudziądzkim przez Dolną Grupę na Białe , Lipno, Bukowiec, Szewno? Odległość podobna, trasy obie pod wiatr tylko kwestia którędy będzie więcej drzew czy czegokolwiek co osłoni przed wiatrem. Składniałem się ku pierwszej trasie bo od Gruczna bym jechał lekko na północny zachód licząc na boczne podmuchy. Chyba że ktoś zna te trasy i mógłby coś poradzić?
Czas generowania strony: 0.119 s.