Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 22 sierpnia (sobota) Gruczno - Kąpielowo i ogniskowo na zakończenie wakacji

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 22 sierpnia (sobota) Gruczno - Kąpielowo i ogniskowo na zakończenie wakacji

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/08/25 13:51 #25430

Lopez

Lopez Avatar

"Czas na krótkie "kierownikowe" podsumowanie. Zacznę jednak od przeprosin dla Lopeza. Sorry, rzeczywiście mój "doprecyzowujący" wpis o miejscu zbiórki mógł umknąć uwadze. Należało go jakoś bardziej wyeksponować. A poza tym trzeba się jednak trzymać zasady, że do wyznaczonego czasu startu dodajemy te symboliczne 15 minut. Ruszyliśmy co do minuty i... stało się :) Sorry."


moja wina - czytać i jeszcze raz czytać :) pozdr
2015/08/24 11:49 #25419

Bartek

Bartek Avatar

Ostatnio mam strasznie malo czasu na cokolwiek ale wypada w paru slowach podziekowac za zorganizowanie tej lajtowej wycieczki :) Bylo bardzo milo - nawet ten drobny kapusniak przed ogniskiem nie zepsul nam humorow i wszystko udalo sie zrealizowac co do joty :P Gruczno odwiedzilem pierwszy raz w czasie festiwalu smaku i bardzo mi sie spodobalo - az zal bierze ,ze w powiecie grudziadzkim nie ma takiej inicjatywy :/ W kazdym badz razie wroce tam za rok co i innym polecam :)
Dziekuje kierownikowi za pomysl i wykonanie a reszcie uczestnikow za udzial :) Mam nadzieje ,ze zobaczymy sie na kolejnych wypadach w znane i nieznane strony :)
2015/08/24 10:17 #25418

Matołek

Matołek Avatar

Hej. Żałuję, że pomimo usilnych starań nie udało mi się dotrzeć choćby na końcówkę ogniska, ale dwie ulewne burze, które złapały mnie w drodze powrotnej, skutecznie opóźniły mój lot w kierunku Osin. Cieszę się jednak, że "zabalowaliście" nieco dłużej, niż zakładał plan kierownika, bo dzięki temu miałem przyjemność spotkać Was w drodze powrotnej i wspólnie z Wami popedałować w stronę Grudziądza :)

Pozdrawiam serdecznie :silly:
2015/08/23 11:25 #25415

sldtwa

sldtwa Avatar

Czas na krótkie "kierownikowe" podsumowanie. Zacznę jednak od przeprosin dla Lopeza. Sorry, rzeczywiście mój "doprecyzowujący" wpis o miejscu zbiórki mógł umknąć uwadze. Należało go jakoś bardziej wyeksponować. A poza tym trzeba się jednak trzymać zasady, że do wyznaczonego czasu startu dodajemy te symboliczne 15 minut. Ruszyliśmy co do minuty i... stało się :) Sorry.
Spod Lidla ruszyli więc:
Aneta
Bartek
Adam K.
Pieter
Pietrek
sldtwa


Żwawo, z wiatrem w plecy do mostu w Chełmnie. Tuż przed mostem mrożący krew w żyłach upadek Adama, na szczęście bez konsekwencji. Do Gruczna.
Tu prawdziwy festiwal smaku... Tłumy ludzi i jedzenie, jedzenie, jedzenie... Aleje mięs róznorakich, serów, owoców, miodów, nalewek, win, zapraw i czego tylko dusza zgłodniała zapragnie. Szczególnie kusiła nas degustacja nalewek (śliwowice, dereniówki, mioduchy, miodule i miodówki :)), ale zdawaliśmy sobie sprawę, że utkniemy w Grucznie do poniedziałku, więc zwalczywszy pokusy, opychając się pierogami, karkówkami i szaszłykami pogoniliśmy dalej.
Wspinaczka do DK5, a potem znanymi ścieżkami na wiadukt w Kozłowie i do Jeżewa. Tu na niebie pojawiły się pierwsze chmury zwiastujące kłopoty, postanowiliśmy zmodyfikować trasę. W Pięćmorgach odjechał Adam spiesząc się na rodzinne wizyty, a reszta już bez większych przygód przez Rybno, Krzewiny dojechała do dzikiej plaży nad jeziorem Radodzierz.
Tu, ku naszej radości oczekiwali nas zgodnie z zapowiedzią: Iza, Ainak, Krzyś80 i Quba84 oraz chunk z Małgosią. Chunk i Małgosia spiesząc na spotkanie z nami machnęli "małe co nie co" czyli... 160 km :).
Orzeźwiająca kąpiel na chwilę przed deszczem. Na szczęście niedaleko czekała już na nas przytulna leśniczówka w Osinach.
Tu jak zwykle wszystko przygotowane idealnie. Dach nad głową, suche drewno, podpałka. Gościnna Pani Kamila (leśniczy w Osinach) wyposażyła nas ponadto w poręczny gazowy miotacz płomieni, który pozwolił nam piorunem rozpalić ognisko.
Zniechęcony takim przygotowaniem logistycznym deszcz, dał za wygraną i powędrował dalej.
Zgodnie z planem zmrok zastał nas nad ogniskiem. Czas do domu. Nagle z mroku wyłania się niecodzienna, choć dobrze znana postać. Przecież to sam MATOŁEK, nasz ukochany Prezes.
Okazało się, że nasz Prezes stęskniony za naszym widokiem odszukał nas jadąc prosto z włóczęgi po Zachodnim Pomorzu. Z sakwami, bez zajeżdżania do domu.
Wzruszenie chwyta za gardło :laugh:
Razem, w doskonałych nastrojach, po ciemku (zgodnie z planem) dojechaliśmy do Grudziądza.
Dzięki wszystkim, którzy tego dnia kręcili razem.
Do następnego!
2015/08/23 11:20 #25414

chunk

chunk Avatar

Miło było Was spotkać w Osinach i chwilę pogaworzyć (tym bardziej że nie z wszystkimi miałem okazję poznać się wcześniej :))
Pozdrawiam!
Do zobaczenia na trasie :)!
2015/08/22 23:18 #25410

ainak

ainak Avatar

A jednak udało się połączyć 2 imprezy i trzy grupy wycieczkowe. Najpierw ekipa z GRUty, potem ekipa z GRUdziądza, na koniec ekipa z GRUczna;-) jakoś dziwnie się zbiegło tyle grup z GRU;-) Jeszcze raz dziękuję chłopakom i Kasi za wspólną jazdę do Osin,dziękuje SLDTWA, za wskazówki, które doprowadziły nas do celu, pozostałej ekipie dziękuję za miły wieczór i powrót.
2015/08/22 15:55 #25404

Lopez

Lopez Avatar

sldtwa napisał:
Lista obecności:

Bartek
Pieter
sldtwa
Adam K.

ew. chunk
... mało nas... :)

Precyzuję miejsce wyjazdu: Parking przy Lidlu pod Strzemięcinem





przeoczyłem :(
2015/08/22 11:32 #25402

Lopez

Lopez Avatar

Kochani - żeby nie było że zaspałem :)
jeździłem od ronda pod Strzemięcinem (od strony Kalinkowej ) do ronda na Strzemięcinie bo myślałem , że są tylko dwa ronda pod Strzemykiem :( mój bład .
Wymieniłem kartę w telefonie i miałem tylko telefon do Piotra ale niestety poza zasięgiem :(. Rondo przy Realu bardziej mi pasuje do nowego Rządza lub stacji Lukoil . Widać , że jestem przyjezdny :) . Pozdrowionka i miłego wypoczynku.
2015/08/21 20:45 #25394

sldtwa

sldtwa Avatar

Lista obecności:

Aneta
Bartek
Pieter
sldtwa
Adam K.
Iza - Radodzierz
Ainak - ognisko
Krzys80 - ognisko
Quba84 - ognisko
chunk - jak nas znajdzie
Pietrek
Lopez
2015/08/21 20:27 #25392

Lopez

Lopez Avatar

Pietrek napisał:
Aneta
Bartek
Pieter
sldtwa
Adam K.
Iza - Radodzierz
Ainak - ognisko
Krzys80 - ognisko
chunk - jak nas znajdzie
Pietrek
Lopez - stęskniony ;)
2015/08/21 17:25 #25391

Pietrek

Pietrek Avatar

Aneta
Bartek
Pieter
sldtwa
Adam K.
Iza - Radodzierz
Ainak - ognisko
Krzys80 - ognisko
chunk - jak nas znajdzie
Pietrek
2015/08/21 17:20 #25390

Qba84

Qba84 Avatar

Dołączam do grupki dojazdowo- ogniskowej;)

Czyli marina- ławeczki o 16: 30:

1. ainak
2. Krzyś80
3. Qba84

Może jeszcze ktoś dojedzie? Tylko weźcie mapy:)
2015/08/21 14:36 #25389

Bartek

Bartek Avatar

Aneta
Bartek
Pieter
sldtwa
Adam K.
Iza - Radodzierz
Ainak - ognisko
Krzys80 - ognisko
chunk - jak nas znajdzie
2015/08/21 13:40 #25388

sldtwa

sldtwa Avatar

sldtwa napisał:
Lista obecności:

Bartek
Pieter
sldtwa
Adam K.


ew. chunk
... mało nas... :)

Precyzuję miejsce wyjazdu: Parking przy Lidlu pod Strzemięcinem
2015/08/21 12:53 #25387

Adam K.

Adam K. Avatar

sldtwa napisał:
Lista obecności:

Bartek
Pieter
sldtwa


ew. chunk
... mało nas... :)

Adam K.
Czas generowania strony: 0.210 s.