Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 08.11.2015 Chełmno...

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 08.11.2015 Chełmno...

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/11/10 07:30 #26394

Snajperek

Snajperek Avatar

MarcinHD, u mnie na Radzyniu Mocno wiało, więc nie mogłem ruszyć.
2015/11/09 11:04 #26388

pieter

pieter Avatar

Te podmuchy wczoraj dziwne rzeczy robiły z naszymi rowerami. Kładliśmy się na wiatr i tak przekrzywieni zmagaliśmy się z napierającym żywiołem. Bywały takie momenty, że rower stawał w miejscu. Bardzo ciekawe doświadczenie. Ucieczka do lasu okazała się skutecznym rozwiązaniem i tylko w poruszające się w górze korony świadczyły o tym, że wichura szaleje nadal. HD, dzięki za nowe drogi i przewodnictwo. Super leśna droga do Chełmna, tylko trochę piachów :woohoo:, a kręty wąwozik u stóp miasta, palce lizać. Powrót do domu już bez wiatru i oczywiście nie za widnego :silly:
Załączniki:
2015/11/09 10:30 #26385

Bartek

Bartek Avatar

Dzieki za wycieczke - znowu sporo nowych terenow. Okazuje sie ze lasy ciagnace sie pod same Chelmno maja jeszcze wiele nieodkrytych drozek i sciezek :) Czesc udalo sie nam poznac - kryjac sie od wiatru przemierzalismy spora czesc trasy wlasnie tymi lasami wyjezdzajac kawaleczek za Chelmnem.
Marcin przypomnial sobie o mozliwosci objechania Chelmna dookola przepieknym wawozem w ktorym co prawda zaliczylem spektakularna glebe a nera mnie szarpie do tej pory :P Ale nic to - bylo warto. Upierdliwosc wiatru nieco dokuczala np jadac ze Strzemiecina z gory musialem pedalowac gdyz samo nachylenie terenu nie pozwalalo na zjazd :angry: :woohoo: Spedzilismy caly dzien na rowerze - a tego bylo mi potrzeba :P Byc moze we wtorek przy sprzyjajacych warunkach pogodowych uda sie odkryc wiecej drog chelminskich wawozow :)
2015/11/09 07:14 #26382

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Załączniki:
2015/11/08 20:06 #26379

MARCINHD

MARCINHD Avatar

snajperek....a gdzie był wiatr zbyt duży? bo my na odcinku ponad 60 km tego nie zauważyliśmy :)
pogoda wspaniała
za dzisiejszy wyjazd dziękuję:
:) Anecie
;) Bartkowi
;) Pieterowi
;) i sam sobie..... i Święta zasada....... im trudniej tym trening bardziej udany :)
pozdrowerki i do następnego :)
2015/11/08 10:41 #26374

Snajperek

Snajperek Avatar

Niestety nie dojechałem do was. Wiatr za duży.
2015/11/08 07:57 #26372

MARCINHD

MARCINHD Avatar

zapomniałem dodać.... powrót oczywiście za widnego ( więc nie ma obawy o światła)
wiaterek jest spokojny ( czasami występują tylko porywy)
dzień zapowiada się super :)
2015/11/08 07:43 #26371

MARCINHD

MARCINHD Avatar

snajperek:
wyjazd jest o 10.00
odległość to około 50-max 60 km no chyba że mnie poniesie to z Chełmna pognam pod wiaterek :whistle:

przypominam spotykamy się na dolnej części parkingu Reala .... 5 minut dla spóźnialskich....zapraszam :)
2015/11/07 23:44 #26370

Aneta

Aneta Avatar

Tez chetnie wybiore sie do Chelmna.Dawno nie bylam w miescie zakochanych :woohoo:
2015/11/07 21:57 #26361

Snajperek

Snajperek Avatar

Hejka. Daleko ta trasa do Chełmna?
Chciałbym dołączyć ale nie wiem czy zdołam dojechać na miejsce.
Drugi problemik to: mgła.
A , czyżbym zapomniał, a o 11:00 daloby rade ruszyć spod reala? :pinch:MARCINHD napisał:
jak w temacie....
jutro tzn 08.11.2015 planuje wypadzik do Chełmna na Rynek...
start???????? może 10.00?
do Chełmna przez : Podwiesk.... powrót przez Klamry , Gogolin....
start: parking na terenie Reala w jego dolnej części ;)
rodzaj drogi: asfalt 95%

powrót..... w niedzielę ;)

co do posiłków.... może coś w mieście,,,,, lub grochowka pod Chełmnem... propozycje co do godziny, trasy,,,,etc? :)

tempo spokojne

zapraszam HD
2015/11/07 21:45 #26358

Bartek

Bartek Avatar

Podpinam sie pod wycieczke a na jedzenie to u zoltych przy ryneczku B)
2015/11/07 21:13 #26354

pieter

pieter Avatar

Chętnie się wybiorę. Dawno w Chełmnie nie byłem. Zachęcam naszą nową koleżankę do udziału w wycieczce, bo na Łosiową Górę jest bardzo stromy podjazd i po piachu, a do Chełmna droga wiedzie po asfalcie i lekko się kręci. Przemyśl swoją decyzję nasza nowa koleżanko, bo Kuba Cię ciągnie na ekstremum i Twoja damka może nie być do tego przygotowana :laugh:
2015/11/07 19:42 #26350

MARCINHD

MARCINHD Avatar

jak w temacie....
jutro tzn 08.11.2015 planuje wypadzik do Chełmna na Rynek...
start???????? może 10.00?
do Chełmna przez : Podwiesk.... powrót przez Klamry , Gogolin....
start: parking na terenie Reala w jego dolnej części ;)
rodzaj drogi: asfalt 95%

powrót..... w niedzielę ;)

co do posiłków.... może coś w mieście,,,,, lub grochowka pod Chełmnem... propozycje co do godziny, trasy,,,,etc? :)

tempo spokojne

zapraszam HD
Czas generowania strony: 0.187 s.