Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 26-29 maja 2016 - Żądza Grudziądza

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 26-29 maja 2016 - Żądza Grudziądza

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/05/29 15:17 #28491

piowini

piowini Avatar

Most naprawdę się obraca! :) Pierwszy raz to widziałem!
Koniec Żądzy! Ludzie się rozjeżdżają po domach. Byli z Elbląga, Iławy, Gdańska, Góry, Zakopanego, Warszawy,Częstochowy, Wałbrzycha, i jeszcze skądś ale nie pamiętam. Bez listy nie dam rady podać. Większość pomimo pewnych wpadek organizacyjnych, burzy zamiast ogniska lub grilla zadowolona, część nawet bardzo zadowolona. Większość bardzo pozytywnie zaskoczona i zdziwiona naszymi terenami. Nawet ci z Częstochowy mieli po dwóch pierwszych dniach dość górek.
A ja bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, szczególnie Krzysiowi za pomoc w uzyskaniu różnego rodzaju publikacji o naszym terenie, prezesowi za pomoc przy mapkach i wszystkim, którzy byli zainteresowani, podtrzymywali na duchu, udzielali wsparcia.
Ja jeszcze nie wiem co o tym wszystkim sądzić i czy podjąłbym się czegoś takiego jeszcze raz.
2016/05/28 14:05 #28483

piowini

piowini Avatar

Pomimo niedoróbek organizacyjnych z mojej strony większość(może wszystkie) twarze zadowolone). Uczestnicy jakoś tego nie komentują. Niektórzy wręcz zachwyceni okolicą i krajobrazami. Szczególnie tymi w okolicy Sarnowa i Gogolina, Rogóźna, drogą Rogóźno - Gruta. Było słychać nawet głosy, że Mazury wymiękają.
Jutro o godzinie 11:00 specjalnie dla nas obróci się obrotowy (?!) most przy marinie. Sam jeszcze nie widziałem żadnego obrotu. Chętnych zapraszam!
Ja jeszcze cały czas jestem w trakcie stresu organizacyjnego :(.
2016/05/26 09:47 #28456

Davis

Davis Avatar

Skoro przyjechały 52 osoby, a nie 5 czy 15 to znaczy, że już się udało :ok:
2016/05/26 09:09 #28455

piowini

piowini Avatar

No i zaczęło się. Ludzie się zjeżdżają z różnych stron Polski. Łącznie z tego co wiem jest ich obecnie 52. Aż się boję, jak to wszystko wypadnie.
2016/05/18 23:51 #28385

Matołek

Matołek Avatar

:)
Załączniki:
2016/05/18 23:40 #28384

Matołek

Matołek Avatar

Dorzucam pliki gpx :)
Załączniki:
2016/05/18 22:51 #28381

Matołek

Matołek Avatar

Mapki w wersji do druku :)
Załączniki:
2016/03/18 11:17 #27533

j23

j23 Avatar

Matołek napisał:
Daj proszę znać, czego Ci od nas potrzeba, bo kupę roboty już sam odwaliłeś :)
Piotr może to ci się przyda?
Załączniki:
2016/03/18 11:15 #27532

piowini

piowini Avatar

Chciałbym jeszcze raz podziękować za digitalizację! Na pewno sam tego bym nie dał rady zrobić!
2016/03/18 06:51 #27529

Matołek

Matołek Avatar

Załączam zdigitalizowane trasy:

Crotto - dzień 1
Crotto - dzień 2
Crotto - dzień 3
Crotto - dzień 4

Pozdrower :)
2016/03/04 15:19 #27312

Matołek

Matołek Avatar

Hej Piotrze. Pozwoliłem sobie przenieść jeden z Twoich z postów z innego wątku, bo przez jego wcześniejsze położenie trochę go przegapiłem.

Zostałem też zobligowany w imieniu Zarządu SRG zadeklarować potrzebną Ci pomoc. Niestety dostępu do drukarni nie mamy. Zastanawialiśmy się jednak, czy aby na pewno potrzebne jest tyle wydruków. Wiemy, że ludzie coraz chętniej korzystają z aplikacji typu Endomondo, która to po wprowadzeniu odpowiedniej trasy prowadzi wręcz za rękę.

Daj proszę znać, czego Ci od nas potrzeba, bo kupę roboty już sam odwaliłeś :)
2016/03/02 12:51 #27279

piowini

piowini Avatar

W tydzień (26-29 maj)organizuję w Grudziądzu Krótkie Croto.Ten termin nie podlega zmianie, już zostały zarezerwowane noclegi. Reszta w trakcie organizowania. W ostatnich latach w tego rodzaju imprezie brało udział średnio ok. 50 rowerzystów z całego kraju, zdarzały się też cudzoziemskie "rodzynki". Zapraszam!
Po bieżące informacje odsyłam do strony stowarzyszenia CROTOs - jest w zakładce "Przydatne Strony".

" Newsy
Plany na 2016 i dalej...
16.02.2016

Krótkie CROTO, czyli Majówka I - "Tour de Pałuki", 30 kwietnia - 3 maja 2016, koordynator Monika Zakrzewska.

Krótkie CROTO, czyli Majówka II (w Boże Ciało) - "Żądza Grudziądza", w 725-lecie założenia miasta, 26-29 maja 2016, koordynator Piotr Wiśniewski." .
2016/02/29 12:07 #27267

piowini

piowini Avatar

Mam już w (rozumie) opracowane trasy na 4 dni (w Bożocielesny Długi Weekend) na trasy dookoła Grudziądza w ramach Krótkiego Croto. Odbędzie się ono pod hasłem "Żądza Grudziądza" no i z okazji okrągłej 725 rocznicy nadania praw miejskich. Jestem w trakcie załatwiania spraw organizacyjnych: noclegów, drewna na ognisko, wejścia do twierdzy, itp.
Mam prośbę: czy jest ktoś w stanie trasy zapisać w formie cyfrowej, chociażby takiej jak często prezentowaną na forum endomondo? No i gdzie stosunkowo tanio można wydrukować tego typu mapki z krótką informacją na temat atrakcji wartych obejrzenia. Chodzi o ok. 200 egz.
Będę wdzięczny za informację i pomoc.
Czas generowania strony: 0.164 s.