Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Kłomino/Borne Sulinowo/Pojezierze Drawskie i co tylko zechcesz

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Kłomino/Borne Sulinowo/Pojezierze Drawskie i co tylko zechcesz

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/03/12 06:27 #27449

MARCINHD

MARCINHD Avatar

dokładnie.....z Kłomina zostało zaledwie może z 4 budynki... teraz już prywatne... a do pozostałości już strach wejść... wyjazd zdecydowanie spóźniony o kilka lat ale nie do końca.... ;) coś tam jeszcze zobaczysz...w okolicy - m. Brzeźnica kolonia znajdują się dwa schrony podziemnie i jedno stanowisko do mobilnej wyrzutni broni nuklearnej jaka tam stacjonowała...( była przechowywana) poza tym niezliczona ilość bunkrów, fortyfikacji w samym Bornym Sulinowie jeszcze jest kilka świetnych budynków do zobaczenia... Polecam osobiście dom oficera.... ( oczywiście mam na myśli explorację wnętrz, nie patrzenie z zewnatrz) więcej info Citas co do miejscówek mogę podać Tobie osobiście lub na e-mail... zbyt wiele by tu było pisania :) a znam te tereny dość dobrze :)
2016/03/12 04:41 #27448

Bartek

Bartek Avatar

Klomino juz podobno nie istnieje,zostal sam plac w lesie. Z rok temu tez sie tym interesowalem. Sprawdz dokladnie info.
2016/03/12 02:04 #27445

Citas

Citas Avatar

W drugiej połowie maja konkretny termin do ustalenia (wolałbym przed waszym wyjazdem na jeziorak) planuję ruszyć w kierunku zachodnim. Konkretnie chcę zobaczyć miasto widmo Kłomino , bunkry w Brzeźnicy, most na rzece Gwdzie w okolicy Jastrowia. Chcę także odwiedzić magnetyczną górkę w okolicy wsi Rutwica oraz pobiwakować w Bornym Sulinowie dalej gdzie koła poniosą. Powrót pewnie na wyjazd nad Jeziorak, ja natomiast planuje 22.05 lądować w Lesznie na meczu żużlowym. Noclegi głównie na dziko lub na gospodarza ewentualnie jakieś tanie noclegownie.
Szczegóły dogra się jakoś na privie. Byłby ktoś chętny?
Czas generowania strony: 0.121 s.