Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Szukam przewodnika

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Szukam przewodnika

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/04/07 14:10 #27776

Bartek

Bartek Avatar

SIMON napisał:
Sprawa jest taka :) W sobotę zawita do mnie znajomy z Włocławka i ma ochotę na wypad rowerowy tylko ze ja nie wiem gdzie :) Może znajdą się chętni na wycieczkę krajoznawczą którzy są obeznani z terenem Grudziądza i okolic :) W planie jest przejechać okolice 70 km z małym plusem w tempie rekreacyjnym :) Godzina wyjazdu z Grudziądza do uzgodnienia :) Czy znajdą się chętni B)

Możecie się podłączyć:

rowerowygrudziadz.pl/index.php/forum/21-umawialnia/8640-09-04-2016-dolina-osy-z-ogniskiem-terenowy-szlif

Nie oddalamy się od Grudziądza dalej niż 30km - szczegóły w linku powyżej.
2016/04/07 13:30 #27774

SIMON

SIMON Avatar

Sprawa jest taka :) W sobotę zawita do mnie znajomy z Włocławka i ma ochotę na wypad rowerowy tylko ze ja nie wiem gdzie :) Może znajdą się chętni na wycieczkę krajoznawczą którzy są obeznani z terenem Grudziądza i okolic :) W planie jest przejechać okolice 70 km z małym plusem w tempie rekreacyjnym :) Godzina wyjazdu z Grudziądza do uzgodnienia :) Czy znajdą się chętni B)
Czas generowania strony: 0.164 s.