Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Klub Podróżnika

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Klub Podróżnika

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2018/02/25 22:39 #30870

piowini

piowini Avatar

W uzupełnieniu do poprzedniego wpisu:
tvsm.pl/videoteka/qltura/2018.02.22.
W szczególności od min.24:00.
2018/02/22 21:52 #30862

piowini

piowini Avatar

Też byłem. Też uważam, że warto było.
A dzisiaj w TVSM w programie "Kultura" obejrzałem i wysłuchałem wywiad przeprowadzony z Lefem. Mówił m.in. o swoich rowerowych planach.
No i wpadłem głęboko w kompleksy. Tak, tak we wiele kompleksów. Wpadłem tak głęboko, że nie wiem, czy będę w stanie się z nich wydostać. Apeluję do rowerzystów o chwiejnej psychice, lub mających tak jak ja bardzo słabą silną wolę, aby tego nie oglądali. Naprawdę ciężko po czymś takim wrócić do względnie pozytywnej samooceny.
Jeżeli ktoś pomimo mojego apelu wywiad obejrzy (program "Kultura" 22.02.) to niech pamięta, że ostrzegałem.
A Lefowi gratuluję, podziwiam, no i zazdroszczę kondycji, pomysłów, pasji. W ogóle czapka z głowy! Życzę otrzymania grantu i powodzenia w realizacji planów. Oczywiście zdrowia (te żebra!)no i szczęścia. Bo bez niego ani rusz. Podobno na "Titanicu" wszyscy zdrowi byli...
2018/02/11 11:18 #30826

Hardy

Hardy Avatar

Byłem na spotkaniu z Lefem. Dwie godziny gawędy, dwie godziny zdjęć i filmików z Alaski. Warto było :)
2018/02/07 11:37 #30819

piowini

piowini Avatar

Ja będę! A wy?

Szczegółowe informacje
"Tym razem opowiem nie o wspinaniu "na gór szczyty", ale o tym, jak przepłynąć 6.000 km małym, składanym kanu po dzikich rzekach Kanady i Alaski, jak przetrwać hen, hen na Dalekiej Północy, poza kołem podbiegunowym, w całkowitej samotności. Także o tym, czy dwutygodniowy spływ Jukonem z Whitehorse do Dawson City pod opieką przewodnika to przygoda dla każdego z nas.
O przyrodzie Alaski, o czyhających tam na samotnego wędrowca czy kanuistę niebezpieczeństwach, o spotkaniach z niedźwiedziami, łosiami, jeżozwierzami, generalnie o tym, jak sobie radzić w interiorze, czerpiąc przy tym mnóstwo satysfakcji i przyjemności. A także o tym, jak upiec chleb na ognisku, jak wykaraskać się z ruchomych piasków, jak na dziko przekroczyć amerykańską granicę i nie trafić do więzienia.

Klub Podróżników z Lechem Flaczyńskim już 9 lutego o godz. 18.00 w Marinie Grudziądz przy ul. Portowej 8. Wstęp wolny, zapraszamy!"
2018/01/18 12:27 #30806

piowini

piowini Avatar

W poprzednim wpisie podałem to co wiedziałem. Teraz wiem więcej i dokładniej. Wiedzę można zaczerpnąć u źródła:
www.moriw.pl/klub-podroznikow-z-malwina-dobrowolska
2018/01/17 12:58 #30805

piowini

piowini Avatar

Na pewno będę! Z tego co wiem to mają mówić o Bałkanach i o wyprawie do Portugalii.
Na pewno będzie ciekawie :)
2018/01/17 10:58 #30804

syla

syla Avatar

Kolejne ciekawe spotkanie B)

"Raz się żyje. Historia pisana rowerem" - Klub Podróżników z Malwiną Dobrowolską i Marcinem Długopolskim w Marinie Grudziądz już 20 stycznia (wyjątkowo sobota) o godz. 18.00. Wstęp wolny, zapraszamy!
2017/12/04 23:07 #30750

piowini

piowini Avatar

2017/12/02 16:42 #30747

piowini

piowini Avatar

Dziękuję wszystkim za przybycie, za udział. Dodatkowo za miłe słowa Tomkowi.
Przepraszam, że zapomniałem przedstawić pozostałych uczestników. Na początku wszystkich nie było, później umknęło mi to. Na szczęście pomyślała o tym szefowa MORIW-u.
Przepraszam za lapsusy i przejęzyczenia. Nie o wszystkich wiem, ale
o dwóch się dowiedziałem.
Naprawdę byłem zaskoczony ilością osób, które przybyły na relację.

Miałem nadzieję, że będzie więcej pytań o szczegóły organizacyjne i inne związane z ew. planowaniem wypadu tą trasą. Może było to spowodowane nieobecnością osób poprzednio najbardziej tym zainteresowanych?
A może tak wszystko dokładnie wyjaśniłem, że nie było już o co pytać. :)
2017/11/30 16:09 #30744

piowini

piowini Avatar

To już jutro! :)
Zapraszam.
2017/11/12 14:08 #30728

piowini

piowini Avatar

Zapraszan\my!
Załączniki:
2017/11/04 17:30 #30706

Kasia

Kasia Avatar

Tomasz Żmuda Trzebiatowski (Elimelek) :) serdecznie zaprasza na spotkanie w Grudziądzkiej Marinie, w piątek 10.11.2017 r. o godz.: 18.00, o wyjeździe w Góry Kaukaz.

Jak pisze na swoim profilu na FB podzieli się z nami wrażeniami po przebyciu rowerem jednej z najniebezpieczniejszych dróg na świecie i zdobyciu przełęczy ponad 3400 m n.p.m.

Mały zwiastun:
2017/10/26 11:37 #30694

piowini

piowini Avatar

Jutro, tj. 27. października jest spotkanie o wyprawie rowerowej Grudziądzan po Norwegii.
No i o tej samej godzinie Masa Krytyczna. Znowu nie wiadomo co wybrać.
A 10 listopada będzie relacja z rowerowania po Gruzji.
2017/10/11 12:06 #30664

piowini

piowini Avatar

Na 1 grudnia jest zaplanowane spotkanie w Klubie Podróżnika, (w Marinie) na którym będzie relacja z wyprawy Alpy - Adriatyk.
Zapraszam wszystkich !
Czas generowania strony: 0.163 s.