Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: MŚ rowerem?

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: MŚ rowerem?

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2017/12/07 23:06 #30757

piowini

piowini Avatar

Jest ktoś chętny? Sam nie jadę.
2017/12/06 22:36 #30755

iceman150

iceman150 Avatar

Bilety właśnie się sprzedaja, więc warto już zgłaszać chęć zakupu.
2017/12/06 21:05 #30754

piowini

piowini Avatar

Jeżeli chodzi o olimpiadę, to poczekam na letnią. Następna będzie w 2020 w Tokio. Na pewno będzie przez Crotos organizowana wyprawa rowerowa z miejsca poprzedniej, tj. z Rio.
A MŚ w nogę to czemu nie? Tyle, że trasa pewnie nudna, cały kawał może prowadzić przez step. Jak przez Białoruś to konieczna wiza. Rosyjskie turystyczne to na 30 dni. Nie wiem też co z biletami na mecz.
Może jakiś sponsor? Olimpia? :)
W ostateczności mecz można obejrzeć w tv. Ale zobaczyć Kazań? Wołgę? Kurhan Mamaja? O Moskwie nie wspomnę.
2017/12/06 19:05 #30753

Davis

Davis Avatar

hehe, ale Kolegę nosi :)
9 lutego ruszają Zimowe Igrzyska Olimpijskie w południowokoreańskim Pjongczangu. Myślę, że jakby dziś wyruszyć jest szansa zdążyć przynajmniej na konkurs skoczków :)
Nie potrzeba więc czekać do czerwca :woohoo:, a w powrotnej drodze zawsze można załapać się na Mistrzostwa Świata w Rosji :silly:
2017/12/04 23:45 #30751

piowini

piowini Avatar

Zima - czas rowerowych marzeń i planów. A gdyby tak... rowerem na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej?
Polska reprezentacja gra w Moskwie,Kazaniu i Wołgogradzie. To jakieś 2000 km.
Mnie kusi.
Czas generowania strony: 0.133 s.