Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Morawy

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Morawy

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/08/23 14:38 #32530

piowini

piowini Avatar

Weszło o dwa kufle za dużo.
To dla równowagi.




Załączniki:
2019/08/23 14:05 #32529

Morawy

 Avatar

No i wróciliśmy.Na szczęście cali i zdrowi. Bardziej niż na Morawach jeździliśmy po południowych Czechach, nie licząc drobniutkiego wypadu do Austrii. Nie było łatwo.









Pogoda dopisała, chociaż nie obyło się bez deszczu. Raz to sponiewierał nas dotkliwie. We znaki dały się też czeskie kopczyki. Podjazdy były długie i up.. uporczywe. Nie rekompensowały tego zjazdy. Zjazdy trwały kilkadziesiąt sekund i trzeba było ostro hamować na zakrętach. Trasy rowerowe są doskonale oznakowane. Zdecydowanie najlepiej ze wszystkich państw jakie na rowerze odwiedziłem.
Ale fajnie było! Czechy są super :)
Załączniki:
2019/08/08 18:25 #32507

piowini

piowini Avatar

Całkowicie spontanicznie kroi się kolejna wyprawa rowerowa. Ciągnie nas na południe. Jutro rano startujemy do Slavonic (południowe Morawy), jakieś 800 km. A tam rowerowe kółko, ale jeszcze nie wiemy jakie, jak daleko i jak długo. Wstępnie ok.10 dni. Tyle wiem. Całkowita w ogóle nie przygotowana improwizacja. Tam i powrót własnym samochodem.
A Slavonice to perełka, wygląda jak włoskie miasteczko przeniesione do Czech (nie do trzech) wprost z XV w.
Czas generowania strony: 0.219 s.