Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: EuroVelo 9 - Odcinek Tczew - Sobieszewo

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: EuroVelo 9 - Odcinek Tczew - Sobieszewo

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2022/02/17 14:31 #33732

piowini

piowini Avatar

Jechaliśmy tam m.in. w lipcu ub. roku (patrz w wątku pozdrowienia z wyjazdów).
Dla przypomnienia: EV 9 jest międzynarodowym szlakiem rowerowym od Gdańska do Puli (Chorwacja. płw. Istria) lub Akwilei, Włochy, pn. wybrzeże Adriatyku).
Mogę się pochwalić, że jest to jedyny szlak międzynarodowy, który w całości przejechałem ba rowerze :).
2022/02/15 11:55 #33730

Matołek

Matołek Avatar

Gotowe :ok: Moje niedoczekane i nadwiślańskie marzenie w okolicach Grudziądza, stało się faktem w okolicy Tczewa :) Dla mnie o tyle na plus, że bywam tam czasem u teściów i zamiast siedzieć w gościnach, mogę ruszyć nad morze.

Tak powinien wyglądać cały WTR... ale może kiedyś :)

Kiedy byłem tam w sierpniu zeszłego roku, część odcinków była jeszcze bez nawierzchni lub w trakcie budowy. Teraz wszystko gotowe. Największy atut, to możliwość dotarcia z Tczewa nad Bałtyk wręcz bez dotknięcia jezdni :woohoo: w towarzystwie pięknych, nadwiślańskich krajobrazów i co jest dla mnie MEGA!!! - spora część wiedzie grzbietem wału przeciwpowodziowego :silly: Na 30 z groszami kilometrów, tylko około 7 wiedzie u podnóża. Większość nówka asfalcik, a dla aut zakaz wstępu :) Są dwa miejsca postojowe, dobre oznakowanie i super widoki. Serdecznie polecam, gdyby był ktoś w okolicy, albo sunął nad morze :ok:

Trochę było zimno, ale leciałem na endorfinach xD Będę tam wracał :)

Kilka fotek

i mój ślad na Sravie

Pozdro :silly:


Załączniki:
Czas generowania strony: 0.169 s.