Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Shit happens

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Shit happens

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2006/04/20 15:14 #957

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

Mnie już wcześniej przyłapała straż miejska kiedy to „testowałem”, jeszcze wtedy świeżego, BMXa na murkach w parku. No ale wtedy dałem radę i odjechałem bez kwitka w łapie.

Swoją drogą to są to bardzo ciekawi ludzie, ci policjanci. Widzą tylko to, co chcą widzieć i choć chodzą w stadzie, to nie ma w nim przywódcy, bo jeden pyta drugiego co z tym zrobić i jak ma to zrobić... Czysta paranoja ;)
:silly:
2006/04/20 14:40 #956

iceman150

iceman150 Avatar

Ogólnie to policja jest mało tolerancyjna w stosdunku do rowerzystów a w dodatku nie mają pojęcia o tym fachu. Na szczęście nie miałem z nimi do czynienia po za rutynowymi kontrolami.
2006/04/19 15:39 #954

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

Wiecie co?! No skandal, normalnie skandal!

Wyjechałem z domu i jakieś sto metrów dalej zatrzymała mnie policja...

-Ile ma pan lat?
- CENZURA, ale w sumie to dopiero w lipcu skończę...
-Oo... to nie dobrze, bo po chodniku można jeździć do lat dziesięciu.
-...

Spisywali mnie z jakieś piętnaście minut, bo mieli problem z wpisaniem poprawnie mojego nazwiska... ehh... po prostu policja. Wlepili mi pięćdziesiąt zeta mandatu i śmiali się z mojego BMXa, bo widać nigdy wcześniej takiego urządzenia nie widzieli... Ograniczenie ludzkie jednak sięga głęboko :D
Moje tłumaczenia nie zostały przyjęte, powiedzieli, że jeżeli nie zapłacę w porę mandatu, to przyjdzie pan z filmu „Komornik”. He, dam mu moje kolarskie skarpetki i niech się odwali.
No co? To są bardzo fajne skarpetki :P

Hehehe... Trochę śmiać mi się chce, ale mandat mam i kropka... :(
Czas generowania strony: 0.129 s.