Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Wiosenną Masę rozpocząć czas-2018

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Wiosenną Masę rozpocząć czas-2018

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2018/04/07 08:22 #31047

Red

Red Avatar

2018/04/06 21:48 #31044

Matołek

Matołek Avatar

41 Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna -podziękowania...

41 Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna
 
-podziękowania -

No i kolejny już raz ulice w Grudziądzu należały do rowerzystów  To nasze rowerowe święto Smile

Muszę przyznać, że kolejny raz zaskoczyliście nas swoim licznym wsparciem. Aż ciepło napływało do serca, kiedy zbliżając się do Ratusza, widziałem coraz to nowych rowerzystów. Jesteśmy dumni, że możemy z Wami po raz kolejny przejechać przez Grudziądz i zamanifestować swoją obecność. 

Cieszymy się, że jest jeszcze w grudziądzkich rowerzystach silny rowerowy duch. Cieszymy się, że wspólnie z nami po raz 41 pokazaliście miastu, że grudziądzcy rowerzyści to wielka siła 

Super, że systematycznie wspieracie nasze działania na rzecz rowerowego miasta. Już niebawem zaprosimy na następną Masę Krytyczną - Do zobaczenia Smile

Bardzo serdecznie dziękujemy:

Wszystkim uczestnikom za wsparcie swoim licznym przybyciem i stworzenie przyjaznej atmosfery,
Zespołowi ratowników medycznych EMS, którzy niezawodnie i bezinteresownie czuwali nad naszym bezpieczeństwem, 
Policji za przeprowadzenie nas przez miasto Smile 
Portalowi eGrudziadz i Telewizji TVSM za wsparcie medialne Smile
 Naszej dzielnej Ekipie w pomarańczowych kamizelkach Smile

Zdjęcia Davisa 

Uwaga, jeśli macie jakieś materiały, prosimy o podsyłanie linków :) 

Partnerzy:  

z rowerowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz 

Czytaj więcej...
2018/04/06 20:58 #31041

Matołek

Matołek Avatar

No i czułem, że o czymś jak zwykle zapomnę :S i zapomniałem podziękować naszym dzielnym rycerzom w pomarańczowych kamizelkach, którzy uwijali się jak mróweczki w pogoni za bezpiecznym przejazdem. Wielkie dzięki i przepraszam za moją chaotyczną pamięć. Mam tak od dziecka ;)
2018/03/30 20:57 #31021

Marcinelli

Marcinelli Avatar

Fajnie to wygląda a czy nie lepej było by skręcić w ul.Brzeźną potem Kalinkową i zjazd Bydgoską. Myślę że Jazda w skupiskach między blokami jest bardziej zauważalna.
2018/03/30 10:31 #31020

Matołek

Matołek Avatar

No to wyszło mi coś takiego: www.endomondo.com/routes/1091482917

Bartku, SDtrzemięcin fajny kierunek, ale na początek sezonu mogę nie dać rady wciągnąć tam naszej stowarzyszeniowej Balbiny :)
2018/03/17 08:35 #31005

Red

Red Avatar

Bartek napisał:
Strzemiecina dawno chyba nie bylo , muzyka ciezka bo zwraca uwage a co do reszty to zeby było jak zawsze :)
Po zimowej przerwie wszystko wydaje się dawno. :P
Strzemięcin był na przedostatniej Masie nr 39.
2018/03/16 20:04 #31004

Marcinelli

Marcinelli Avatar

A może Lotnisko, rondo przy Kasztanie, przejazd środkiem osiedla koło Kościoła,następnie Parkowa przejazd pod wiaduktem potem Czarneckiego i w kierunku Kościoła Krzyż. Nastęnie Kalinkowa koło Mariny i jak na początek sezonu przejazd przez starówkę. :blink:
2018/03/16 17:41 #31003

Bartek

Bartek Avatar

Strzemiecina dawno chyba nie bylo , muzyka ciezka bo zwraca uwage a co do reszty to zeby było jak zawsze :)
2018/03/16 12:50 #31002

Matołek

Matołek Avatar

Macie jakieś propozycje co do trasy, muzyki, innowacji? :woohoo:
2018/03/15 09:48 #31001

Matołek

Matołek Avatar

Wiosenną Masę rozpocząć czas!-6 kwietnia...

Wiosenną Masę rozpocząć czas!
-6 kwietnia 2018-

Hej Rowerzyści!

Czy wystartujecie z nami po raz czterdziesty pierwszy po równe prawa dla rowerzystów i równe drogi dla rowerów? 

            Najwyższy czas zaprosić na kolejną Grudziądzką Masę Krytyczną, która już 41 raz rusza dopominać się o poważne traktowanie spraw rowerowych w naszym mieście. Mamy wielką nadzieję, że swoją liczną obecnością kolejny raz pokażecie, że:

 Jesteście aktywnymi, grudziądzkimi rowerzystami,
 Tak samo jak my pragniecie dobrej infrastruktury rowerowej,
 Uważacie rower za pełnoprawny i wspaniały środek transportu w mieście,
 Jesteście dumni z tego, że jeździcie rowerami ((o:

 Ruszamy 6 kwietnia 2018 r. o 18.00 spod Ratusza i bardzo liczymy na Wasze wsparcie.
 Koniecznie bądźcie, namawiajcie znajomych i krewnych.
 Koniecznie wesprzyjcie nasze starania na rzecz przywrócenia rowerowej logiki w naszym mieście.
 Kto jeśli nie my - rowerzyści ma wskazać naszej władzy właściwą drogę?

Do zobaczenia na rowerach ((o:
Do zobaczenia pod Ratuszem ((o:

Z rowerowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.196 s.