Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Szlachetne serce !!!

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Szlachetne serce !!!

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/01/02 18:56 #26860

Papuzia

Papuzia Avatar

Święta, święta i po świętach też znalazł się ktoś dzięki któremu mogliśmy kupić węgiel.Wielkie Dziękuję!!! ja i rodzina :)
Pozdrawiam Wszystkich :) i życzę szczęścia,radości,zrozumienia,miłości w nowym 2016 roku.
2015/12/22 22:47 #26720

Papuzia

Papuzia Avatar

Jeżeli ma ktoś ochotę wręczyć ze mną upominki zapraszam :)
2015/12/22 22:46 #26719

Papuzia

Papuzia Avatar

Załączniki:
2015/12/22 22:33 #26718

Papuzia

Papuzia Avatar

Witam :)
Chciałabym poinformować że dziś miałam zaszczyt zanieść wszystko rodzinie potrzebujacej to co kupiłam DZIĘKI WAM !!! A więc małe sprawozdanie choć nie jestem w tym dobra. Za zebrane pieniądze kupiłam żywność i upominki.Wcześniej poszłam do pani i zapytałam co robi na święta do jedzenia odpowiedziała skromnie ze bigos i sałatkę. Poprosiłam panią o zrobienie listy zakupów,następnego dnia poszłam i się zdziwiłam ponieważ lista była bardzo krótka. Pojechałam do sklepu i kupiłam dużo produktów uwzględniając listę.Kupiłam dużo mięsa wieprzowiny,kurczaka,ryby,wedline po slodycze oraz produktów codziennego użytku i węgiel.Kiedy poszliśmy zanieść pani była zdziwiona że aż tyle poinformowalam ze to wszystko nie jest od nas tylko dzięki zbiórce pieniędzy dla nich na którą odpowiedzieli różni ludzie.Pani kazała serdecznie podziękować Wszystkim i usciskala mnie oraz powiedziała ze jedzenia wystarczy im aż do nowego roku cieszyła się też z węgla.Ostatnio był kominiarz i wyczyścił piec więc mogą w nim palić.Zostało nam jeszcze zejść z opłatkiem i upominkami :) BARDZO WAM WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ w swoim i ich imieniu,Dziękuję że odpowiedzieliście na apel dziękuję za paczki za finanse a przede wszystkim za Wasze serce.Dziękuję Wam za zaufanie.Pragnę Wam Wszystkim złożyć pogodnych,błogosławionych pełnych ducha świąt Bożego Narodzenia niech spotkania z rodzinami będą błogosławionym czasem oraz niech będą pełne zadumy i przemyśleń.
2015/12/12 11:45 #26673

Pietrek

Pietrek Avatar

Zachęcam do udzielania wsparcia osobą potrzebującym. Akcjom takich jak ta Papuzi jak i innych fundacji i akcji niosących pomoc potrzebującym. Wielki szacunek dla Ewy za trud niesiony w pomoc tej rodzinie.
Ciekawostką, którą obserwuje wspierając akcje pomocy jest to, że pieniądze przekazane na pomoc potrzebującym, wracają z powrotem ze źródeł, z których bym się ich w ogóle nie spodziewał. Czasem nawet pomnożone. Ciekawe czy też tak macie? :) Tym bardziej zachęcam pomagajcie to nic nie kosztuje :)
2015/12/09 21:42 #26644

Papuzia

Papuzia Avatar

Witam chciałabym jeszcze raz podziękować Wszystkim za okazanie serce. Dziękuję za wsparcie finansowe,udało się uzbierać 400 zł za które zostanie kupiona żywność i małe upominki dla rodzinki. Dzięki Wam roweromaniakom :) Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliscie. Cieszę się że na świecie są ludzie wrażliwi na ludzki los. Wpisując temat miałam obawy ale jak widać udało się dzięki Wam.
Życzę Wam błogosławionego przedświątecznego czasu i jeszcze się odezwę.
Pozdrowienia :)
2015/12/04 08:51 #26577

Papuzia

Papuzia Avatar

Kolejna paczka którą otrzymałam została dostarczona od razu. Chcę podziękować Lef w imieniu swoim i rodziny potrzebującej.Dziękuję przede wszystkim Twojej córce za okazanie serce,chęć pomocy mimo że mieszka w Poznaniu.Jeszcze raz dziękuję za paczkę,pozdrawiam.
2015/12/01 17:10 #26557

lef

lef Avatar

Gdzie można dostarczyć paczki dla tej rodziny w potrzebie? Już nadeszły z Poznania od mojej Ani. Wysłałem także prywatną wiadomość na Twój kontakt.
Pozdrawiam
lef
2015/11/27 22:43 #26538

Papuzia

Papuzia Avatar

Dobra małe sprawozdanie z działań :)
Pierwsza paczka dotarła została doreczona :)
Na szlachetną paczkę niestety za późno ponieważ zgłaszanie rodzin zaczyna się w czerwcu.
Rozmawiałam z wolontariuszem który podpowiedział mi o zbiórce pieniędzy w szkole średniej u mojego syna.Pomysł polega na przeprowadzaniu lekcji z uczniami i porozmawianiu o tym aby zrezygnować z prezentów które mieli robić między sobą a zebrać pieniądze na rzecz rodziny. Za pieniądze które uda mi się zebrać kupić nową pralkę koszt najtańszej 800 zł. w RTV ale jeszcze bede szukac.Jeżeli nie zdołam uzbierać całości to za zebrane pieniądze kupić żywność na święta.Wychowawczyni Matiego będzie pytać pedagoga jak przeprowadzic zbiorke ponieważ sprawa jest bardzo delikatna.
Jeżeli macie chęć wspomóc zapraszam pierwsze 50 zł już jest :)
Pozdrawiam
2015/11/27 21:29 #26537

MARCINHD

MARCINHD Avatar

ludzie... może chwycicie się za ..... i pomożecie? myślę że każdy znajdzie w domu coś co się przyda... dziękuję :)
2015/11/26 20:56 #26522

Papuzia

Papuzia Avatar

Dzieki Ewelka :)
2015/11/26 19:09 #26520

Ewellka

Ewellka Avatar

Trochę się spóźniłam tutaj zaglądając, bo już dałam innej osobie :(

Papuzia, będę pamiętała o Twoich bliskich i jak będę miała parę rzeczy to się odezwę.
2015/11/26 18:42 #26519

Papuzia

Papuzia Avatar

Pierwsza paczka dotarla i zostala doreczona do wlasciwej osoby,dziekuje za szczere serce,chlopak sie ucieszyl i dziekuje darczyncy :) Ja tez dziekuje :)
Pozdrawiam
2015/11/26 06:44 #26516

MARCINHD

MARCINHD Avatar

ja już mam przygotowana paczuszkę....dzisiaj po południu podwiozę do Ciebie ;) myślę że będzie pasowało :)
2015/11/25 21:19 #26514

iceman150

iceman150 Avatar

Z tego co wiem to szlachetna paczka zakończyła już rekrutację rodzin.

P.S. Wg mnie zalogowany użytkownik jest tak samo anonimowy jak ten niezalogowany. Nawet jakbym ja chciał hejtować to co za problem założyć drugi nick? Nic to nie da.
Czas generowania strony: 0.175 s.