Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 100 lat niech żyją nam - a kto? Andrzej, Wojtek i Paweł :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 100 lat niech żyją nam - a kto? Andrzej, Wojtek i Paweł :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/04/26 21:40 #28085

Ewellka

Ewellka Avatar

Troszku mnie tu nie było i sporo spraw przegapiłam, więc pragnę nadrobić zaległości i z głębi rowerowego serca pragnę przesłać spóźnione życzenia urodzinowe dla Andrzeja, Wojtka i Pawła.

W Dniu w którym piszę te życzenia swoje święto obchodzi również Hnacik także Chłopaki życzę Wam zdrowia a także braku przykrych upadków, suchych i gładkich asfaltów, wiatru zawsze w plecy, i ogólnie dużo sił i zdrówka do kręcenia korbą a także spełniania tych pozytywnie zakręconych marzeń i oby nigdy Was nie opuszczał hart ducha :)

Spełniania Marzeń i wszystkiego Naj naj naj... :)



Załączniki:
2016/04/22 12:46 #28019

Hardy

Hardy Avatar

Spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowym solenizantom" - Wojtkowi, Andrzejowi i Pawłowi - ode mnie również :)

PS. Bartek piękny prezent Wam uwidocznił - mieć taki rower, do tego z przydatkami... :P
2016/04/21 16:53 #28000

ainak

ainak Avatar

Ja również życzę wszystkiego najlepszego, wielu wspaniałych wypraw rowerowych i spełnienia marzeń. Najlepszego
2016/04/21 11:43 #27998

MARCINHD

MARCINHD Avatar

więc i ja pożyczę Wam poza FB i tutaj Najlepszego...niech korby się kręcą.... a szkiełka (te w oponach :whistle: ) Was niech omijają ;)
2016/04/21 08:10 #27996

Krzyś

Krzyś Avatar

B) Dołączam się również do taaakich życzeń,
ale chłopaki zostawcie coś dla nas ...
B)

B) No to zapewne wkrótce będziemy mieli
rajd trzech tenorów A + W + P ??? B)

B) Pozdro i zoba B)
B) !Caramba! B)
2016/04/20 21:21 #27990

wojtino

wojtino Avatar

Dzięki Wam Bartkowie za miłe życzenia...myślisz Bartku że tego tamten tamten ten tego ten...można...takie zdjęcie... :blush:
2016/04/20 21:07 #27989

Bartek

Bartek Avatar

Facebook podpowiedział mi ,że trójka naszych zacnych rowerzystów ma dzisiaj urodziny :woohoo: Korzystając z okazji chciałbym (niektórym po raz drugi ale pal licho) złożyć najserdeczniejsze życzenia wspaniałych chwil na rowerze, dużo zdrowia, spokoju w życiu i spełnienia najmniejszych i największych marzeń :P

B) Andrzeju
B) Wojtku
B) Pawle

... i takich widoków na rowerze :evil: Składa Iza z Bartkiem....

Załączniki:
Czas generowania strony: 0.164 s.