Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 12.08.2016 - kilkudniowa włóczęga w nieznane

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 12.08.2016 - kilkudniowa włóczęga w nieznane

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/08/16 22:22 #29275

Davis

Davis Avatar

jeszcze kilka fotek B) KLIK
2016/08/15 16:55 #29265

iceman150

iceman150 Avatar

A ja dziś naszego wlóczęgę ugościłem obiadem we Włocławku
Załączniki:
2016/08/15 15:59 #29264

Davis

Davis Avatar

Z wizytą u "włóczęgi" :laugh:


Załączniki:
2016/08/11 09:00 #29240

Matołek

Matołek Avatar

Super plan :woohoo: Cieszę się straszliwie :woohoo:

A więc do zobaczenia w buszu :silly:
2016/08/10 18:19 #29235

krzys80

krzys80 Avatar

I tak właśnie jak Matołek zaplanował chciałbym najbardziej. Rzucić wszystko i pojechać w nieznane :) Urlopu jednak tak spontanicznie i szybko nie dostanę czyli się nie da :( Jak za daleko prezes nie odjedziesz, może uda mi choć kawałek potowarzyszyć i wypić świeżo sparzoną herbatkę nad brzegiem niebieskiej plamki :)
2016/08/10 09:58 #29231

wojtino

wojtino Avatar

No Robaczki Kusiciele tak się składa że w tym czasie mam wolne aż do 19-tego i właśnie rozważam propozycje czy pohelać czy pobłąkać. Szkoda by z Helu rezygnować ale i włóczęgi szkoda i tu pojawia się propozycja Bartka. W piątek Hel po powrocie razem z Bartkiem dołączę do Tomka.

P.S.

Chwilowo jestem bez łączności telefonicznej, zmiana operatora, stary numer nieaktualny, nowy nie daje się na razie uruchomić. Tak sobie namieszałem na własne życzenie.
2016/08/10 09:22 #29230

Bartek

Bartek Avatar

Ekstra plan B) Co w prawda w piatek nie moge - ale bede Cie obserwowal na trasie i w przyszlym tygodniu postaram sie dolaczyc z namiotem na 2-3 dni ;)
2016/08/10 08:48 #29229

Matołek

Matołek Avatar

W najbliższy piątek planuję ruszyć na spontaniczną rowerową włóczęgę w kierunku, w którym mnie jeszcze nie było. Piszę ten post na wypadek, gdyby ktoś miał ochotę się przyłączyć - może na całość - może na kilka kilometrów :woohoo:

Krótka charakterystyka:

:woohoo: Przede wszystkim będę się włóczył i szperał, bo tak lubię najbardziej :)

:woohoo: Trasa powstanie na pełnym spontanie :) Jak zobaczę ładną dróżkę, to w nią skręcam :) W szczególności będą mną kierować niebieskie plamki na mapie, bo mam na ich punkcie kompletnego bzika :silly:

:woohoo: Jak napisałem wyżej, mam bzika na punkcie wody i szuwarów, dlatego to one będą w miarę możliwości dominowały moją włóczęgę :)

:woohoo: Asfaltów będę w miarę możliwości unikał, bo dla mnie są po prostu nudne i znajdą zastosowanie jedynie do pokonywania większych odległości przy przeskakiwaniu z terenu na teren :)

:woohoo: Zawsze staram się szukać dróg w miarę możliwości przejezdnych, ale często się to nie udaje - taki urok szperania ;)

:woohoo: Dzienny dystans zależy od wielu czynników - fajności znalezionych miejscówek, pochłoniętego przez teren wysiłku, nastroju, pogody i wielu innych :) Uogólniając, będzie to w granicach 60-120 km.

:woohoo: Noclegi lubię na zasadzie - znalazłem fajne miejsce na nocleg, to rzucam namiot i nocuję :) Najlepiej na odludziu i nad wodą i najlepiej co najmniej godzinę przed zachodem słońca :) Czasem może to i być leśniczówka, gospodarstwo czy agroturystyka, ale te wolę mniej. Czasem jednak zmusza do tego pogoda, albo brak prądu w powerbankach :)

:woohoo: Na początek ruszę od ujścia Drwęcy pod Toruniem i trochę tę malowniczą rzeczkę pośledzę, a potem urwę się może pod Golubiem-Dobrzyniem, może pod Brodnicą. W jakim kierunku? - nie wiem - może na wschód - na Szczytno, gdzie widziałem sporo niebieskich plam na mapie, może na południe na Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy, a może zupełnie gdzieś indziej. Zobaczę gdzie koła poniosą i pogoda pozwoli :laugh:

Myślę o wyjeździe w piątek rano, ok. godziny 8, ale jakby co, to wszystko jest do ustalenia B)

Na wszelki wypadek będę widoczny na Endomondo: www.endomondo.com/profile/11303411

Pozdrower :silly:
Czas generowania strony: 0.229 s.