Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Ciechocinek 2016-10-01 sob

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Ciechocinek 2016-10-01 sob

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/10/05 21:16 #29574

krzys80

krzys80 Avatar

Im Geburstag Viel Glu(y)ck !!! Toi toi toi!!! Nasz Grudziądzki Rowerowy Krzyżaku. Najlepszego i wielu wesołych kilometrów na żelanym rumaku :)
2016/10/05 20:55 #29573

MARCINHD

MARCINHD Avatar

i ja się dołączam do życzeń.... Najlepszego Krzysiu :) niech korba się kręci....a nogi niech zapodają Carrambo Ty jedyna :)
2016/10/05 16:08 #29571

jastka

jastka Avatar

Oczywiście, że się dołączamy...buziaki i dalsze życzenia jutro ;) Pozdrawiam
2016/10/05 15:51 #29570

Johann

Johann Avatar

Krzysiu...Z okazji Urodzin życzą Ci: Aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były Kryształowe łzy szczęścia, Aby radosnego uśmiechu na Twojej twarzy, nie zakryły ciężkie chmury smutku, Aby wszystko co :przyjemne, sympatyczne i ciekawe wyściełały drogę Twego przeznaczenia, A szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni.
członkowie Twojej Ekipy :) i mam nadzieję ,że do życzeń dołączą się Członkowie, Sympatycy i Goście Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz oraz uczestnicy grudziądzkiej Masy Krytycznej. :ok:
Do miłego... Hej.
2016/10/03 12:35 #29567

jastka

jastka Avatar

Do miłego...pozdrawiam
2016/10/03 11:49 #29566

maly

maly Avatar

jastka napisał:
Pewne działania sa wynikiem chwili i rodzą się spontanicznie i nie zawsze jest możliwość poinformowania o wyjeździe. Nie czyń z przyjemności obowiązku bo odbierasz radość z wyjazdu. Informacja o wyjeździe ekipy Krzysia do Chełmna została zamieszczona.

Zgadzam się z Tobą ze spontan fajna sprawa
Ani mi w głowie zabierać przyjemności z jazdy bo Sam ja czerpie
Również nie zmuszam nikogo do zapowiedzi wycieczki To jest tylko moja sugestia
Robicie jak uwazacie
A tylko małe pytanie możesz mi wskazać gdzie była zamieszczona jak napisałaś wyżej zapowiedź o wyjeździe do Chelmna?
Kończąc temat życzę przyjemnych wycieczek czy z Krzysiem czy z kimś innym z forum albo i w samotności i do zobaczenia i poznania się gdzieś na trasie

Niema co dalej ciągnąć tematu bo nie o to tu nam chodzi zgadza się??:)
Pozdrower
B) Maly B)
2016/10/03 11:28 #29565

jastka

jastka Avatar

Pewne działania sa wynikiem chwili i rodzą się spontanicznie i nie zawsze jest możliwość poinformowania o wyjeździe. Nie czyń z przyjemności obowiązku bo odbierasz radość z wyjazdu. Informacja o wyjeździe ekipy Krzysia do Chełmna została zamieszczona. Bez dalszego komentarza...
2016/10/03 07:32 #29564

maly

maly Avatar

jastka napisał:
Odnosząc się do niezadowolonych forumowiczów to pragnę zauważyć, że celem strony jest namawianie ludzi do korzystania z roweru. Tak też czyni Krzyś Cieszmy się każdym wyjazdem, dzielmy wrażeniami i szukajmy nowych tras
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

Cieszy mnoe ogromnie ze podobają wam się wycieczki z Krzysiem (Fakt fajny Kumpel z Niego) I ogólnie jazda na rowerze Ale tak jak wcześniej napisałem dlaczego umawianie się na nie poza Strona skoro celem strony tak jak napisałaś jest namawianie ludzi do korzystania z roweru jak Ci co czytają podziwiają wasze wycieczki nie mają możliwości z nich skorzystać pokrecic z cudowna ekipa Krzysia (Bez obrazy) Czyżbym się mylił
Jesteście wszyscy zalogowani jaki problem dzień lub dwa podać informacje tu na stronie ze planowana jest wycieczka Jak tu do tej pory było
Pozdrower
B) Maly B)
2016/10/03 05:43 #29562

Johann

Johann Avatar

W pełni popieram opinię Jaski. To co robi Krzys zasługuje na super uznanie. Jego bezinteresowny wkład w promocję naszego miasta widoczny jest na każdym rowerowym wyjeździe. Bierzemy przykład z kolegi Krzysia i jego ekipy. Pozdrawiam. J
2016/10/02 21:38 #29559

jastka

jastka Avatar

Ekipo Krzysia...jesteście rewelacyjni. Wyjazdy z Wami są fantastyczne. Tak trzymajmy :ok:
Odnosząc się do niezadowolonych forumowiczów to pragnę zauważyć, że celem strony jest namawianie ludzi do korzystania z roweru. Tak też czyni Krzyś a Jego promocja miasta zasługuje na pełne uznanie. Cieszmy się każdym wyjazdem, dzielmy wrażeniami i szukajmy nowych tras a zbędne komentarze zostawmy dla siebie.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
2016/10/02 12:34 #29558

Davis

Davis Avatar

Bez przesady. Każdy jeśli ma taką ochotę, może na naszej stronie pochwalić się swoim wyjazdem, podzielić się wrażeniami z niego, opisać ciekawe miejsca, które warto odwiedzić, wreszcie podziękować współtowarzyszom za wspólny wyjazd. Problem rodzi się jeśli takie "po" pojawia się w dziale umawialnia, która z założenia służy do tego, żeby umówić się na wspólny wyjazd, a cześć osób dodatkowo o wpisie w tym dziale informowana jest mailem. Proszę więc o rozważne wybieranie odpowiedniego działu stosownie do zamieszczanej treści i szacunek dla pozostałych uczestników tego forum.
Przykro- to fakt, że cześć naszych szacownych forumowiczów zaniechała pięknej tradycji informowania o wspólnych wyjazdach, ale na to nikt z nas nie ma wpływu. :)
2016/10/02 11:59 #29557

wojtino

wojtino Avatar

maly napisał:
:angry: Czy coś przeoczyłem ostatni czasy :blink:
Czy jakes nowe zasady weszły na stronie
Chodzi mi ze wycieczki wyjazdy pojawiają się nie przed tylko po :angry:
Wiec nie ma możliwości skorzystania
Jeśli umawianie się Krzys poza strona to po co wstawiasz opisy zostaw również poza nią dla Siebie
Niepodobna mi się to :sick:
Takie jest moje zdanie

Pozdrower
B) Maly B)[/quote


Mnie także się to nie podoba, wycieczki umawianie poza stroną niech tam pozostaną.Dziwne to...
:)
2016/10/02 10:26 #29556

maly

maly Avatar

:angry: Czy coś przeoczyłem ostatni czasy :blink:
Czy jakes nowe zasady weszły na stronie
Chodzi mi ze wycieczki wyjazdy pojawiają się nie przed tylko po :angry:
Wiec nie ma możliwości skorzystania
Jeśli umawianie się Krzys poza strona to po co wstawiasz opisy zostaw również poza nią dla Siebie
Niepodobna mi się to :sick:
Takie jest moje zdanie

Pozdrower
B) Maly B)
2016/10/02 05:49 #29555

Johann

Johann Avatar

Dziękuję ekipie Krzysia za super miłe spędzony czas sobotniego wypadu do naszego trójmiasta tj: Torunia ,Ciechocinka,Aleksandrowa Kujawskiego.To, że było Ok. widać na załączonych zdjęciach... Dziś wybieramy się do miasta św. Walentego. Pozdrowienia. J
2016/10/01 23:49 #29554

Krzyś

Krzyś Avatar

Podzięki całej ekipie,
która dzisiejszego dnia odwiedziła cztery miasta
na wypadówce do Ciechocinka
przez Toruń i Aleksandrów Kujawski.
Piękna pogoda sprzyjała nam wyjątkowo
a przejechane z Wami kilometry były miłym doznaniem.

Do zoba i Pozdro
!Caramba!


A oto kilka ,,obrazków z wystawy" ..
.
Załączniki:
Czas generowania strony: 0.240 s.