Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 4.12.2016 - Kulinarnie do Kwidzyna lub Łysomic

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 4.12.2016 - Kulinarnie do Kwidzyna lub Łysomic

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/12/04 20:50 #29775

Monika

Monika Avatar

Słońca nie było, ale zimno też nie było. Mało błotka, brak lodu, brak wywrotki, brak gumy i dużo asfaltu, czyli przejażdżka udana :lol: :ok:

Podziękowania i pozdrowienia dla dzisiejszych współtowarzyszy :)

Do zobaczenia
2016/12/04 17:22 #29774

Kasia

Kasia Avatar

Kwidzyn okazał się być nie po drodze, ale za to udało nam się znaleźć zimę w wersji "na biało" czego się nie spodziewałam. Śnieżne wariacje w moim wydaniu zakończyły się jednym wnioskiem, że pomimo dobrej zabawy, nie należy zapominać o dostosowywaniu prędkości i ruchów kierownicą do warunków panujących na drodze :D :silly: :D

Matołek napisał:
Niestety słońca dzisiaj nawet jak na lekarstwo - ale wszyscy już wiemy dlaczego :evil:
To jest jakaś zmowa :evil: W dalszym ciągu nie przyznaję się do winy :P


Podziękowania dla współuczestników wyjazdu i do zobaczenia wkrótce :)
2016/12/04 16:19 #29773

Matołek

Matołek Avatar

Niestety słońca dzisiaj nawet jak na lekarstwo - ale wszyscy już wiemy dlaczego :evil: Do Kwidzyna też nie dojechaliśmy, bo na start nie dotarł nasz kulinarny przewodnik :laugh:

Ale i tak fajnie było się z Wami przejechać, za co Wam serdecznie dziękuję :) Nawet nie myślałem, że kawałek za Grudziądzem, jest taki fajny, zimowy krajobraz.

Dzisiejsza "kulinarna" wyprawa na własnym prowiancie w składzie:

:laugh: Kasia
:laugh: Monika
:laugh: Maly
:laugh: Davis
:laugh: Ja

Pozdrawiam i do następnego, żeby do wiosny nie zardzewieć :ok:
2016/12/04 15:40 #29772

maly

maly Avatar

:) Dzięki za wspólną Niedzielną przejażdżkę :)



Pozdrower
B) Maly B)
Załączniki:
2016/12/04 09:56 #29771

Matołek

Matołek Avatar

Wiatru nie ma, więc chyba może być Kwidzyn :) Pociąg powrotny o 16.12, więc mamy sporo czasu na rozejrzeniu się po miejscowości i poszukaniu knajpki :)

A może będzie znowu z nami na pokładzie jakiś przewodnik kulinarny? :woohoo:

Do zobaczenia na starcie :silly:
2016/12/04 09:49 #29770

maly

maly Avatar

:cheer: Tez sie z Wami zabieram :cheer:
:huh: No chyba ze przyjada sami milosnicy Blotka :whistle:

Pozdrower
B) Maly B)
2016/12/03 18:48 #29767

piowini

piowini Avatar

Dzisiaj rano na wszystkich bocznych asfaltach w mieście był lód i omal się nie tylko przejechałem, ale i wywaliłem. Jeżeli jutro rano będzie tak samo lub podobnie, to będzie bardzo niebezpiecznie.
No cóż, będę martwił się jutro.
2016/12/02 23:44 #29766

piowini

piowini Avatar

Spróbuję do tej pory się zebrać. Jutro mam ciężki dzień, może uda się w niedzielę tak szybko wstać!
2016/12/02 21:59 #29765

Kasia

Kasia Avatar

Ja się ruszę :)

Jestem ciekawa, w którą stronę pojedziemy :woohoo: :silly:
2016/12/02 20:01 #29764

Matołek

Matołek Avatar

Czemu "lub"? Zależy w którą stronę zawieje wiatr :woohoo: Pewnie nie tylko ja zimny wiatr wolę mieć w plecy :P Gdyby wiało z zachodu, można do Jabłonowa. Myślałem też o Tleniu na wypadek wiatru wschodniego, ale stamtąd jest fatalne połączenie pociągiem :) Z pozostałych wymienionych miejscowości pociąg jest w okolicach godziny 16 i w Grudziądzu w okolicy 17 :)

:woohoo: Start z Mariny o 10.45

:woohoo: Dystans - ok. 50 km

:woohoo: Tempo spokojne - zdecydowane

:woohoo: Nawierzchnie w miarę możliwości twarde, chyba, że na starcie pojawią się sami miłośnicy błotek i innych przeyjemności ;)

:woohoo: Powrót pociągiem, oczywiście po jakimś jedzonku :evil:

Ruszy się ktoś? :woohoo: :silly:
Czas generowania strony: 0.176 s.