Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 4.03.2017 - Kulinarna sobota

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 4.03.2017 - Kulinarna sobota

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2017/03/06 20:03 #29937

Kasia

Kasia Avatar

iceman150 napisał:
Możecie zdradzić gdzie ucztowaliscie i jakie dania możecie polecić?

Możemy zdradzić :)
Jedliśmy w Łysomicach, w Karczmie 'Siwy Dym'.
Karczmę polecił nam Davis i osobiście mogę polecić ją dalej.

Karta dań to przede wszystkim różne mięsa z grilla z dodatkami, chociaż zupa i pierogi też się znajdą :)
2017/03/05 22:49 #29936

iceman150

iceman150 Avatar

Możecie zdradzić gdzie ucztowaliscie i jakie dania możecie polecić? To mogła by być ciekawa wskazówka dla innych wypraw. Ja osobiście zawsze mam problem z wyborem lokalu gastronomicznego.
2017/03/05 10:25 #29934

Davis

Davis Avatar

Jak widać na zdjęciu pogoda była na tyle przyjemna, że zmitrężony czas nad jeziorem pozwolił nam dojechać tylko do Łysomic. Nie sądzę jednak by ktoś był tym faktem zmartwiony :) Dzięki



fotorelacja tu
Załączniki:
2017/03/05 10:24 #29933

Monika

Monika Avatar

Bardzo sympatycznie spędzona sobota. Wiosnę było słychać i czuć w powietrzu. Przyjemniej było zrelaksować się i powygrzewać nad jeziorkiem w spokojnym miejscu niż kręcić się po Toruniu pomiędzy przechodniami :P Do tego smaczny obiadek w ciekawym miejscu i bez żadnego wysiłku (trzeba było tylko dojechać i mieć kartę płatniczą) :)

Dziękuję współtowarzyszom wczorajszej wycieczki :)

Ps. Potwierdzam, że błota nie było i drogi dobrej jakości, w większości asfalty :woohoo:
2017/03/05 08:41 #29932

Matołek

Matołek Avatar

Myślę, że kulinarna sobota udała się wyśmienicie :woohoo: Co prawda moc słońca pozostawiła jeszcze sporo niedosytu, ale i tak czuć było wiosnę, szczególnie podczas wygrzewania się na pomoście w Zalesiu :) Nasz kierownik kulinarny też spisał się na medal, dzięki czemu zjedliśmy całkiem niezły obiadek. Tak więc wczorajszą sobotę zaliczam do bardzo dobrze spędzonych :)

Bardzo dziękuję wszystkim za tę pozytywną, wspólnie spędzoną sobotę :woohoo:

... A do Torunia dojedziemy przy innej okazji ;)

W kulinarnej sobocie udział wzięli:

B) Kasia
B) Monika
B) Davis
B) i ja :)

Pozdrawiam i do następnego :silly:
2017/03/04 08:57 #29928

wojtino

wojtino Avatar

Szkoda że jedziecie w sobotę, w niedzielę chętnie bym się przyłączył :(
2017/03/03 21:09 #29927

Davis

Davis Avatar

pogoda zapowiada się piękna ;)
Załączniki:
2017/03/02 21:43 #29926

Matołek

Matołek Avatar

Jaka tam kondycja? :silly: Dostosujemy tempo i nawierzchnie, wiatr dmuchnie nam w plecy, a i w jedną stronę pociągiem :woohoo: Damy radę :)

Rozumiem Adi, że kręcisz z nami? :woohoo:
2017/03/02 21:30 #29925

Adi

Adi Avatar

A niech mnie to wy macie niezłą kondycje jak świeżo mi Zimie porywacie się na Toruń ;-)
2017/03/02 20:10 #29924

Matołek

Matołek Avatar

Propozycja jest taka:

:woohoo: Jeśli wiatr będzie wiał w kierunku Torunia, to jedziemy na kołach tam, a wracamy pociągiem, jeśli odwrotnie, to pociągiem do Torunia i powrót na kołach.

:woohoo: Zbiórka o 10.20 na dworcu Grudziądz Przedmieście, gdzie ustalimy kierunek wiatru i opcję dojazdu do Torunia (pociąg do Torunia odjeżdża o 10.29).

:woohoo: W Toruniu rolę przewodnika kulinarnego obejmuje Davis ;)

:woohoo: Po dobrym obiadku, nastąpi odwrót do Grudziądza.

:woohoo: Tempo dostosowane do uczestników.

:woohoo: Nawierzchnie w miarę możliwości bezbłotne :)

Ruszy się ktoś na Toruńskie jadło? :woohoo:
Czas generowania strony: 0.140 s.