Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 10-11.06 2017 rowerowo-namiotowo do Sokole-Kuźnica nad Zalewem Koronowskim

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 10-11.06 2017 rowerowo-namiotowo do Sokole-Kuźnica nad Zalewem Koronowskim

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2017/06/13 22:07 #30320

Matołek

Matołek Avatar

Kiedy zbliża się lato, z utęsknieniem wyczekuję dnia, w którym spakuję namiot na rower i ruszę w nieznane :woohoo: No i ruszyłem...

To uczucie, że nie muszę dziś wracać do domu dodaje skrzydeł... Ta pewność, że choć jeszcze nie wiem, gdzie na noc rzucę kotwicę, to obudzę się w urokliwym miejscu, wśród śpiewu ptaków, z widokiem na wodę :) To wspaniałe uczucie, gdy jest ze mną ekipa, która podziela moją radość i entuzjazm - to wszystko daje poczucie prawdziwego, rowerowego spełnienia :silly:

A herbatka poranna z ulubionej filiżaneczki :lol: a postoje i błogie lenistwo nad brzegiem malowniczych jezior :laugh: a pola pachnące zbożem, lasy żywiczne, maki, chabry i inne letnie kwiaty :) Chce się oddychać pełną piersią i pedałować przed siebie :ok:

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim współtowarzyszom tej niezwykle udanej wyprawy - Kasi i Davisowi oraz wszystkim, którzy zechcieli nam towarzyszyć na rozbiegu i powrocie :)

Mam wielką nadzieję na więcej podobnych wypadów, tak więc do zobaczenia :)

...

A mała galeria fotek TU
Załączniki:
2017/06/12 20:29 #30318

Davis

Davis Avatar

No to "pojechalim" :laugh:
Ciągle próbuję sobie wytłumaczyć jak to się stało, że zamiast w namiotach spędziliśmy noc w pięknym domku typu Brda. :whistle: W ogóle coś musiało być z nami nie tak, skoro wszyscy pytani o kawałek gleby pod namiot wciskali nam, mniej lub bardziej nachalnie, nocleg w domku... :blink: Do czasu przyjęcia dawki rzęsistego deszczu dzielnie odmawialiśmy, by po rozbrajającej deklaracji przemiłej kierowniczki jednego z ośrodków - " Boże jak wy wyglądacie, ja wam dam domek nawet za darmo! " ostatecznie skapitulować. Możliwość zmycia z siebie pokładów lepkiego błota i kurzu, rozgrzania pod prysznicem wzięła górę. :) Gdyby nie ten mały szczegół, mógłbym napisać, że wszystkie założone cele wyjazdu zostały zrealizowane nawet z naddatkiem, bo wbrew pozorom pogoda była piękna zarówno pierwszego jak i drugiego dnia, trasa urokliwa, Zalew Koronowski urzekający, był i prom. :) Poziom zadowolenia musi więc być w najwyższych rejestrach. :lol:
W "Zalewowej" eskapadzie udział wzięli:
:) Kasia
:) Matołek
:) Davis
B) Wyruszyliśmy w przemiłym towarzystwie Marka, icemana 150, Hordy i Hardego, w drodze powrotnej wypatrywała nas na wiślanym wale Monika :) Wszystkim wielkie dzięki! :) :) :)
Powtórka niebawem :ok:
2017/06/10 08:13 #30316

Matołek

Matołek Avatar

Jadzim :woohoo: :silly: :evil: :ok:
2017/06/09 22:55 #30315

Hardy

Hardy Avatar

Myślałem, że Orzeł jedzie w sobotę, a podobno już był w piątek... nie podał daty.

W takim razie do Grupy pojadę z Wami - z Mariny o g. 9:30 :)
2017/06/09 14:08 #30310

wojtino

wojtino Avatar

Sobota faktycznie nie zapowiada się zbyt optymistycznie, ale nie należy zapominać że są najdłuższe dni w roku i zapowiadane strefy opadu deszczu mogą zakończyć się tylko zwiększonym zachmurzeniem z małym deszczykiem.
W sobotę nie mogę ale w niedzielę może uda się wyjechać na przeciw. Zyczę wielu wrażeń i dobrej pogody :) B) :ok:
2017/06/09 13:16 #30309

Horda

Horda Avatar

Jeżeli wyjazd dojdzie do skutku - prognozy na jutro są raczej średnio zachęcające - to ja chętnie się z wami kawałek przejadę.
2017/06/09 12:18 #30308

Matołek

Matołek Avatar

A może ma ktoś ochotę nas kawałek odprowadzić? :woohoo:
2017/06/09 08:39 #30307

krzys80

krzys80 Avatar

Udanej próby namiotowej!!! Zbadajcie tereny na wrzesień :)
Może uda się kolejna w lipcu np. na Brodnickie :)
Wielu niebieskich plamek na mapie :)
2017/06/08 22:35 #30306

Davis

Davis Avatar

Wszystkich spragnionych rowerowo-namiotowych emocji zapraszamy na dwudniową wycieczkę nad Zalew Koronowski z noclegiem pod namiotem. :silly:
Tempo wycieczkowe z dużą ilością postojów w miejscach atrakcyjnych przyrodniczo. :)
Startujemy z Mariny w sobotę o godz.9:30
proponowana trasa www.endomondo.com/routes/940080925
Powrót w niedzielę,
proponowana trasa www.endomondo.com/routes/940087159
Trasy mogą ulec lekkim lub dużym modyfikacjom, w zależności od pogody, nastroju lub widzimisię uczestników. :P
W przypadku brzydkiej pogody wyjazd zostanie przełożony.
Lista startowa:
:) Kasia
:) Matołek
:) Davis
:) ?
Czas generowania strony: 0.154 s.