Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: W sobotę, 10 czerwca nad jezioro Stelchno k/Jeżewa

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: W sobotę, 10 czerwca nad jezioro Stelchno k/Jeżewa

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2017/06/09 22:53 #30314

Hardy

Hardy Avatar

maly napisał:
Hardy napisał:
. Dołączam do Orła, który rusza do Jeżewa o g.9:10 z parkingu przed mostem na Wiśle.


Hardy tyle co się oriętuję to Orzeł dziś jechał
Ale może się mylę

O kurde, chyba masz rację, Tomek. Kolejny raz Orzeł podaje godzinę, ale nie podaje daty... należy mu się porządny opeer przy najbliższym spotkaniu :evil:

W takim razie jadę nad Stelchno trochę później, o g.9:30 z Mariny - do Grupy popedałuję razem z grupą koronowską :)
2017/06/09 21:54 #30312

maly

maly Avatar

Hardy napisał:
. Dołączam do Orła, który rusza do Jeżewa o g.9:10 z parkingu przed mostem na Wiśle.


Hardy tyle co się oriętuję to Orzeł dziś jechał
Ale może się mylę
2017/06/09 19:16 #30311

Hardy

Hardy Avatar

Kilka osób wybiera się na dwa dni do Koronowa, inni jadą do Gdańska...
... ja zaś wybieram się jutro, w sobotę 10 czerwca, na plażing&plusking nad jezioro Stelchno. Dołączam do Orła, który rusza do Jeżewa o g.9:10 z parkingu przed mostem na Wiśle. Orzeł wcześniej odlatuje z powrotem, ja zostaję do późnego popołudnia nad jeziorem. Wracam ze Stelchna ok.18:00 (chyba że pogoda się popsuje, to wcześniej. Oby nie).
Kto ma chęć na wspólne rowerowanie i plażowanie/pływanie/pluskanie w wodzie (właściwe wybrać), to zapraszam :)
Czas generowania strony: 0.174 s.