Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Czas się powłóczyć - 10 lub 11 lipca 2017

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Czas się powłóczyć - 10 lub 11 lipca 2017

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2017/07/15 18:31 #30413

Matołek

Matołek Avatar

Czas żegnać się z górami, najlepiej łykiem dobrej, świeżo sparzonej herbatki :woohoo:

Pozostawiam w duszy pewien niedosyt wspaniałych widoków, sielankowych łączek, dzikich jeszcze zakątków, w ktorych odnoszę wrażenie, że jestem w okolicy jedynym turystą i błogich, cichych noclegów na dziko. Cialo natomiast woła już o kawałek prostej ziemi, a przynajmniej bez górek, pod które trudno ruszyć z miejsca, rower staje dęba, a prędkość uniemożliwia utrzymanie się w pionie :silly: Powiem szczerze, że naprawdę się zmęczyłem :pinch:

Żal odjeżdżać, ale jedno wiem na pewno - muszę tu wrócić :woohoo:

Pozdrower i do zobaczenia w Grudziądzu :ok:

Załączniki:
2017/07/15 05:41 #30412

Matołek

Matołek Avatar

Wstawać śpiochy, poranna herbatka o wschodzie słońca czeka :woohoo:

Załączniki:
2017/07/14 22:44 #30411

Bartek

Bartek Avatar

Zazdroszcze tych dwoch miechow luzu i zycze kretych,zielonych sciezek :) Kiedys w koncu sie wpasuje....
2017/07/14 16:16 #30408

iceman150

iceman150 Avatar

Ścieżkę czy Śnieżkę?
2017/07/14 15:31 #30407

Matołek

Matołek Avatar

A dziś zapraszam na herbatkę z widokiem na Śnieżkę :woohoo:

Załączniki:
2017/07/14 11:27 #30406

Matołek

Matołek Avatar

Dla takich chwil wytchnienia i cywilizacyjnego detoxu, warto spiąć się w sobie i dać radę :) A muszę się przyznać, że bywa tak ciężko, że muszę stoczyć ostrą walkę wewnętrzną z asfaltową pokusą :silly:

Pozdrowerki z włóczęgi :woohoo:

Załączniki:
2017/07/13 20:33 #30405

Matołek

Matołek Avatar

Kto nie zdążył na poprzednią, to zapraszam na następną - właśnie się parzy :silly:

Załączniki:
2017/07/13 14:26 #30404

Matołek

Matołek Avatar

Właśnie wstawiłem wodę na herbatkę. Przyłączy się ktoś? :woohoo:



Serdecznie pozdrawiam z Rudawskiego Parku Krajobrazowego :ok:
Załączniki:
2017/07/08 22:03 #30392

Matołek

Matołek Avatar

Klamka zapadła - wyjazd w poniedziałek, a moim głównym punktem, którego nie chciałbym ominąć jest Park Krajobrazowy Doliny Bobru :silly:
2017/07/08 07:15 #30390

Matołek

Matołek Avatar

Jak co roku, odczuwam zew do rowerowej włóczęgi. Ruszam więc trochę się wyszaleć :woohoo: Wstępnie zakładam 5-7 dni, ale to tylko założenia - jakieś muszą być, żeby się ruszyć ;)

Ruszam na swój ulubiony sposób, wybierając miejsce startu i wstępny kierunek, a reszta potoczy się w zależności od przyszłości ;)

Plan jest prosty:

:laugh: Wsiadam w pociąg o 6.37 do Wrocławia, gdzie zląduję o 11.59. W sumie, to chciałem do Jeleniej Góry, ale to znacząco ogranicza ilość połączeń i wydłuża czas spędzony w ciapągu :) a tak, mam tylko jedną przesiadkę i 5 i pół godziny koleją :)

:laugh: Pokręcę się chwilę po Wrocławiu i ruszę w kierunku miejsca, które w ubiegłym roku opuściłem z wielkim niedosytem, łapiąc po drodze zielone (parki krajobrazowe) i niebieskie plamki na mapie. Będę też starał się w miarę możliwości przechwytywać rowerowe szlaki, jeśli oczywiście nie będą w zbyt dużej mierze przebiegać asfaltami :)

:laugh: Noclegi różnie - co się trafi - nie będę wybrzydzał. Biorę ze sobą namiot i jak znajdę ładną miejscówkę na dziko, na polu, w ośrodku, przy leśniczówce czy przy gospodarstwie, to rzucam kotwicę. Jeśli trafi się sympatyczna i niedroga kwatera - biorę :) Awaryjnie cokolwiek :)

:laugh: Nie zakładam niczego na siłę! Jak przejadę 100 km, to dobrze, jak 10 - też super :silly: Jak pojadę w odwrotnym od założonego wstępnie kierunku to znaczy, że musiała mi się trafić jakaś fajna dróżka, której oprzeć się nie umiałem :evil:

Piszę na wypadek, gdyby ktoś miał czas i chęć się podłączyć :)

Pozdrower :silly:
Załączniki:
Czas generowania strony: 0.214 s.