Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 22.01.2019 - Na obiad do... ((o:

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 22.01.2019 - Na obiad do... ((o:

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/01/22 17:26 #31551

Matołek

Matołek Avatar

Niniejszym oświadczam, że jedna z moich osobistych wróżek pogodowych musi zostać przykładnie, dyscyplinarnie zwolniona :angry:

Jedyna, niewątpliwa korzyść z mrozu dla rowerzysty jest taka, że wszystkie piachy na drogach, dróżkach i ścieżkach, pozamarzały na kamień :woohoo:

No i pochmurna zima też ma swój miły klimacik, przynajmniej dopóty, dopóki nie zaczną marznąć stopy :silly:










Załączniki:
2019/01/21 11:31 #31544

Matołek

Matołek Avatar

Wróżki pogodowe wróżą na jutro delikatnie mroźną, ale słoneczną pogodę :) Jaka jest prawda, okaże się jutro. W każdym bądź razie zamierzam to wykorzystać i ruszyć gdzieś na ciepły obiadek :silly:

Mój plan jest następujący:

:) Start o 10.33 z parkingu strzemięcińskiego Lidla
:) Nie wiem dokąd dojadę, ale zakładam 40-60 km
:) Aby zwiększyć zasięg i uniknąć powrotnej nudy, zakładam powrót pociągiem, więc kierunek Chełmża, Toruń lub Jabłonowo Pomorskie Brodnica (PKP Kwidzyn wciąż w rozkopach).
:) Nawierzchnie do uzgodnienia, gdyby ktoś chciał się przyłączyć :) Błotka zamarzły jakby co ;) :evil:
:) Tempo delikatne-turystyczne, ale nie żółwie, żeby nie zamarznąć.

Mile widziany również wspólny start, jeśli ktoś planuje inną opcję w podobnych godzinach :woohoo:

Pozdrower :lol:
Czas generowania strony: 0.233 s.