Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 26.02.2019 - Przedwiosenna eksploracja BPK

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 26.02.2019 - Przedwiosenna eksploracja BPK

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/02/27 20:27 #31740

Matołek

Matołek Avatar

A tak w ogóle, to był super dzień :) Wydusiłem z niego wszystko, co najlepsze - piękną pogodę, leśne i polne drogi pełne wiosny w środku zimy, utaplałem rower w błotku (wcale nie specjalnie) :evil: zahaczyłem o piękne jeziora, przetarłem nowe szlaki, a na koniec zjadłem dobry obiadek :silly:

Niestety miejscówka, na której chciałem wylegując się na słoneczku wypić sobie herbatkę i wrzucić coś na ząb, została zdemolowana i zapewne rozkradziona, bo nigdzie nie było śladu po brakujących deskach.

A za wspólne przecieranie szlaków dziękuję Pieterowi, który pojawił się na miejscu zbiórki :)

Skromna błotna galeria na pamiątkę :laugh:

Pozdrawiam i do następnego :woohoo:


Załączniki:
2019/02/27 09:53 #31735

Matołek

Matołek Avatar

Wszystko Marcinie zależy od pogody. Jakby nie patrzył, jest zima :silly: Wczorajsza pogoda była jak marzenie, a za tydzień może być zima come back.

Wstępnie ustawiam wyjazd o tej samej godzinie, czyli wtorek, 5 marca o 9.55. Planowałem tylko inny kierunek, ale jeśli dopisze pogoda i będziesz zdeklarowany, to możemy ustawić Brodnicę, ale uderzymy z innego kierunku. Rozważam też podwózkę koleją do Jabłonowa, żeby lepiej spenetrować BPK. Ostrzegam jednak, że słowo "eksploracja" w tytule oznacza, że nawet zwykły rower może przemienić się w "fatbajka" :evil:


Załączniki:
2019/02/27 09:20 #31734

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Tomek..... a jakie plany na przyszły wtorek? muszę do Mirki do Brodnicy podjechać na kilka zdań.... pracujesz?
2019/02/25 18:22 #31725

Matołek

Matołek Avatar

Niestety do czasu, gdzie będę mógł przebierać w dniach tygodnia, trochę mi daleko, więc tymczasem pozostaje mi do wyszalenia wtorek, i to raczej nie każdy. Ale dobre i to, bo nie każdy ma taki luksus :)

Tak więc mając na uwadze dobre zapowiedzi wróżek pogodowych, jadę się wyszaleć jutro :woohoo:
2019/02/25 12:15 #31723

piowini

piowini Avatar

A może przesunąć wyjazd na sobotę 3 marca? Patrz tu: www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl/5/wspolorganizatorzy
Tylko trzeba się zapisać.
2019/02/25 08:41 #31722

MARCINHD

MARCINHD Avatar

gdybyś planował coś za tydzień to ok..... wtorek, czwartek, piątek muszę być na Olimpii więc odpada ;(
2019/02/24 20:21 #31719

piowini

piowini Avatar

Na razie są chęci. Ale zaznaczam, że mam bardzo słabą silną wolę.
2019/02/24 20:00 #31718

Matołek

Matołek Avatar

Propozycja dla tych, co dysponują wtorkiem i mają ochotę trochę pobuszować w terenie :)

Szczegóły:

:silly: Start o 9.55 z parkingu Szkoły Podstawowej nr 8 (Mikołaja z Ryńska 6)
:silly: Przejazd rowerem Grudziądz - Brodnica w spokojnym, relaksacyjnym tempie.
:silly: Powrót pociągiem z Brodnicy
:silly: Teren i trasa w zależności od pogody i nastroju, ale nastawiam się na odkrycie nowych ścieżek, więc eksperymenta muszą być. Jeśli więc zobaczę jakąś fajną dróżkę, którą jeszcze nie jechałem, a będę czuł się na siłach, to na pewno nią pojadę :woohoo:
:silly: W roku 2016 odkryłem bardzo kameralne i malowniczo położone jeziorko i zamierzam się nad nim zatrzymać na herbatkę, jak będzie ładna pogoda.
:silly: :silly: A tak w ogóle, to wszystko jet możliwe i nic nie jest pewne, więc na wszystko się trzeba nastawić :)

:lol: A jak zdążę, to w Brodnicy chciałbym wszamać jakiś dobry obiadek :woohoo:

Dołączy się ktoś?





Załączniki:
Czas generowania strony: 0.176 s.