Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 05.12.2020- sobotnia pojeżdżawka

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 05.12.2020- sobotnia pojeżdżawka

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2020/12/05 19:45 #33165

Matołek

Matołek Avatar

Ano spenetrowaliśmy dziś solidnie kawał terenu :) I jak to się człowiek ciągle nadziwić nie może, że tyle razy był w okolicy, ale tą drogą nie jechał, w tym miejscu nie był, tego ujęcia nie miał jeszcze w kadrze :)

Dzięki chłopaki... ups :sick: i dziewczyny oczywiście :silly: za mile spędzoną sobotę :)

Otwieram na pamiątkę galerię fotek. Postaram się wrzucić swoje jeszcze dziś :)

Pozdrawiam i do następnego :)
2020/12/05 19:02 #33164

MARCINHD

MARCINHD Avatar

dzisiejszy GFBD wyszedł idealnie :)
wszystko dzięki Meg, Matołkowi, Kubie i Toudiemu ;)
Drogi znane..... i całkiem nowe..... Miejsce historyczne o którym nie wiedziałem..... odwiedzone..... w lesie błądzenie z mojej winy ..... zaliczone ;) .... powrót po wiatr zaliczony...... rower umyty i zakonserwowany napęd ..... czego trzeba więcej? dzięki jeszcze raz i do następnego..... zdjęcia będą w galerii jak Tomek udostępni ;)



Załączniki:
2020/12/05 17:44 #33163

Qba84

Qba84 Avatar

GSR świętuje GLOBAL FATBIKE DAY!

Co prawda w większości robi to na wąskiej oponie, ale... przejechać się zawsze można :-)

Jak na grudzień- obyło się nawet bez marznięcia. Nie da się napisać, że 100% komfortu- ale, no cóż... Na takiej trasie w końcu dostanie się zły wiatr...

Trasa niby niedaleka, niby w większości okolice znane- ale pod koła podeszły nam drogi i dróżki, po których ponoć nawet sam użytkownik #Matołek nie jechał jeszcze...

A jak wiadomo, rowerzystę tego trudno zaskoczyć nieznaną dróżką;-) I ja przypomniałem sobie ścieżki, na których nie było mnie osiemnaście-dwadzieścia lat ;-)

I możecie mi wierzyć- i w grudniu można znaleźć miejscówki do podziwiania uroków zimowej przyrody. No i spotkanie sympatycznego kota (funny cat) na Górze św. Jana poprawiło na humory już na samym początku :-)

I na koniec- najprzyjemniejsza część- podziękowania dla uczestników- a kręcili dziś ze mną:

-MarcinHD :-)

-Matołek :-)

oraz

spec podziękowania dla użytkowniczki:

-Meg :-) za odprowadzkę do Gorzuchowa Chełm.
2020/12/04 19:41 #33160

MARCINHD

MARCINHD Avatar

jako że jutro jest 05.12, a co za tym idzie - GLOBAL FAT-BIKE DAY! nie może być aby GRUBAS stał w garażu ..... oczywiście jadę z Waaaami ;) liczę na dobre błoto na powrocie ;)
2020/12/04 16:46 #33159

Matołek

Matołek Avatar

Niniejszym powiadamiam organizatora o zamiarze przybycia na zbiórkę xD
2020/12/04 16:34 #33158

Qba84

Qba84 Avatar

Krótka piłka z mojej strony- bo i nie czas to na epickie wypady- tylko coby się przejechać po okolicy ;)

Na jutro proponuję krótki wyrypik w moje ulubionne strony, czyli okolice Krusina, Kornatowa, może Folgowa etc. etc.

Prognozy pogody są dobre, niby lepsze niż na dziś (wiatr słabszy, ciśnienie wyższe- i ciepło!- może nawet słonecznie).

Zbiórka pod BRW na Rataja (Rządz) o godz. 9:45-9:50

Nawierzchnie: mix

Tempo: spokojne

Chętnych na wspólne pokręcenie uprasza się o powiadomienie organizatora (orga) :P

W razie braku wpisów na zbiórkę nie jadę.

Jednocześnie oświadczam, że plany mogą ulec zmianie na skutek okoliczności lub nastroju :P

Zapraszam- trzeba jeździć, coby nie zardzewieć xD
Czas generowania strony: 0.147 s.