Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 09.01.2021 godz. 09.30 Marina ławeczki

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 09.01.2021 godz. 09.30 Marina ławeczki

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2021/01/13 12:38 #33246

Matołek

Matołek Avatar

Jestem otwarty na sobotnie wojaże :) Ponoć ma być trochę mroźnie, więc trzeba się nastawić też na mrożone drogi. Ale to już się będzie kombinować na spontana. Na pewno będzie super :D

Można by już otworzyć wątek na sobotę, co by sobie wisiał w Umawialni, skoro jak rozumiem dwóch chętnych do wyjazdu już mamy :lol:
2021/01/13 09:54 #33245

MARCINHD

MARCINHD Avatar

hehe jeszcze nie ;) ale jechać w teren można i na tych .... upuszczę jeszcze ciśnienia najwyżej ;)
2021/01/12 18:13 #33244

Matołek

Matołek Avatar

A co? Masz nowe gumy :lol: ;)
2021/01/12 15:32 #33243

MARCINHD

MARCINHD Avatar

kiedy poprawiamy wyjazd? :) widzę śnieg lekko pada.... więc tam będzie więcej niśż do połowy łydek ostatnio ;) ....
2021/01/09 19:27 #33241

Matołek

Matołek Avatar

Czuję w nogach, że się dziś nieźle ujechałem, ale w duszy wciąż mi gra pieśń zachwytu i długo będę ją jeszcze słyszał na wspomnienie dzisiejszej wyprawy :)

Nie będę ukrywał, że spodziewałem się dziś 2-3 godzinnej przejażdżki po okolicy, że nawet lampek nie wziąłem xD A tu tak wspaniale spędzony dzień :) Owszem, było ciężko, ale uhahałem się jak mały dzieciak, co dostał wymarzoną zabawkę :)

Na pamiątkę otwieram galerię. Zdjęcia będą, jak dolecą :)

Super wyprawa w doborowej Ekipie :ok:

Pozdrawiam i do następnego :silly:

Ujechani ;)
Załączniki:
2021/01/09 19:26 #33240

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Było świetnie, wspaniale.... wesoło .... tyle śniegu już od wielu lat nie widziałem :) dzięki Wam..... i do następnego :) a tu coś dla oka na początek ;)
2021/01/09 19:01 #33239

Qba84

Qba84 Avatar

Sezon dopiero co się rozpoczął, a chyba bez żadnej przesady możemy powiedzieć, że jedną z trudniejszych (jeśli nie najtrudniejszą) wycieczkę mamy za sobą :woohoo: :evil:

Przejechawszy Wisłę i zagłębiwszy się w Bory znaleźliśmy prawdziwą zimę xD

Śnieg do pół łydki, w drugiej połowie dnia nadal padający, miejscami nie wyjeżdżony, sprawił nielichy kłopot...

Miejscami nie dało się jechać, po zatrzymaniu nie sposób było ponownie ruszyć, koła i napęd skleiły się totalnie xD

Tak przepychaliśmy, to idąc, pchając, jadąc na najlżejszym przełożeniu od Stelchna do Sinowy i dalej... Osiem kilometrów leśnych dróg, ale co to za kilometry! Co to za drogi! Na długo zostaną w pamięci...

Zmuszeni byliśmy zmieniać kierunek, jeśli droga była zasypana.. Dość powiedzieć, że z ulgą wjechaliśmy na asfalt... Ależ to kosztowało sił...

Niemniej wyjeżdżając z miejskiej chlapy, z tej całej brudnej wilgoci mogliśmy nacieszyć się choć namiastką zimy (temperatura ok. zera, zatem wilgoć), bielą czystego śniegu i ciszą zimowego lasu...

I nabrać pokory wobec natury jednocześnie- i wyrypik nie tak znowu daleki (ok. 70 km) może kończyć się niemalże walką o przetrwanie :whistle:

A za wyjazd- w imieniu organizatora/pomysłodawcy (MarcinaHD)- dziękuję:

-rzeczonemu MarcinowiHD, który dzielnie przecierał szlak oponą 4,8" B) --

-Matołkowi, który nawigując po ścieżkach wydostał nas z lasu, który mógł za chwilę stać się niebezpieczną matnią B) --

-samemu sobie- za pomysł kierunku- B) --

Do następnego :)
2021/01/08 19:08 #33238

Matołek

Matołek Avatar

MARCINHD napisał:

chętni?


Pewnie :)

1. MARCINHD
2. Matołek :)
3.
4.
5.
2021/01/08 18:19 #33237

MARCINHD

MARCINHD Avatar

jak w temacie
9.30 start z Mariny przy moście obrotowym.....
tempo -ultra spokojne
nawierzchnie- ...śnieg, błoto pośniegowe
dystans - ? ustalimy na miejscu ;)

chętni?


1. MARCINHD
2.
3.
4.
5.
Czas generowania strony: 0.156 s.