Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 2021.01.30 - Rowerowa sobota

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 2021.01.30 - Rowerowa sobota

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2021/01/30 22:01 #33339

Matołek

Matołek Avatar

MARCINHD napisał:
jak nie pojedziecie czerwonym szlakiem jutro.... to chętnie zrobię to z Wami za tydzień. Sorry za zamieszanie ;)
Pozdrower ;)

No to czekam na ponowienie tematu :)

Tymczasem na rowerową sobotę dziś wyciągnął mnie Davis :) Nie zamierzałem co prawda dnia przesiedzieć w domu, ale wypad był choć niedługi, to całkiem fajowy. Fajnie jest jednak móc z kimś dzielić przyjemność rowerowania. Dopisała pogoda i wyszło nawet słońce. Drogi w lesie całkiem zmrożone, a jeziora zimą urokliwe inaczej. Trzeba było tylko uważać, żeby nie zaliczyć twardej gleby xD Uwielbiam te widoki, jak za dawnych lat....

Na pamiątkę tradycyjna galeria pamiątkowa :)

Dzięki Davisie za wyciągnięcie na rower :silly:

Do następnego :ok:

Ps. autoportret ;)

Załączniki:
2021/01/29 17:59 #33338

MARCINHD

MARCINHD Avatar

muszę zrezygnować z jutrzejszego wypadu..... wyszedł mi nagle pilny wyjazd do Kwidzyna ..... ale autem.... przepraszam za zamieszanie.... jak nie pojedziecie czerwonym szlakiem jutro.... to chętnie zrobię to z Wami za tydzień. Sorry za zamieszanie ;)
Pozdrower ;)
2021/01/29 15:24 #33337

Matołek

Matołek Avatar

Jestem na TAK :ok:
2021/01/29 10:01 #33336

MARCINHD

MARCINHD Avatar

jako że jutro sobota 30.01.2021 ..... może ruszymy się o 9.15 z Mariny ...... czerwonym szlakiem pod Kwidzyn celem "kontroli" postępu prac nad zasypywaniem wyrwy pod Torowiskiem w Rozpędzinach? ;)
Czas generowania strony: 0.173 s.