Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Hile rowerzyści

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Hile rowerzyści

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/06/27 12:39 #16732

Matołek

Matołek Avatar

Hile Darwiniasty :woohoo:

Dziękujemy za przedstawianie się i do miłego zobaczenia na kołach :lol:

Pozdrowerki :)
2014/06/27 08:02 #16722

Pietrek

Pietrek Avatar

Witaj
2014/06/27 07:55 #16720

MARCINHD

MARCINHD Avatar

witaj :)
2014/06/26 21:02 #16695

Darwiniasty

Darwiniasty Avatar

Witam wszystkich miłośników rowerowania.
Jestem Leszek...ostatnio miałem przyjemność uczestniczyć z Wami w rajdzie do Chełmna.
Był to mój pierwszy tego typu (czyt. grupowy) wypad rowerowy a który zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
Odkąd tylko wsiadłem na dwa kółka wiele, wiele lat temu (lądujac przy pierwszym podejsciu w krzakach :) ) rower towarzyszy mi aż do teraz i nie zapowiada sie aby miało się to zmienic.
Preferuje trasy mieszane... z zamiłowaniem jednak do lasów.
Jako że praca wymaga ode mnie stałej i wysokiej sprawności fizycznej rower służy mi również do treningów, stąd moje przyzwyczajenie do krótkich acz intensywnych (w stosunku do mojej formy) tras...ok 20km.
Teraz kiedy jest po egz i mogę pojeździć tylko dla przyjemności chce zmienic swoje przyzwyczajenia i spedzać w trasie dużo wiecej czasu a przede wszystkim zacząć jeździć w towarzystwie, co zresztą udało mi się juz dwu krotnie.
Może wystarczy już słowa pisanego a lepiej jeśli spotkamy i poznamy się w trasie.

Długich dni i przyjemnych nocy. :)
Czas generowania strony: 0.136 s.