Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Cześć

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Cześć

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/04/14 14:25 #22969

Estera

Estera Avatar

Danka napisał:
Witam :)
Mówisz - masz i jest kolejna dziewczyna :P Również o tobie sporo dobrych rzeczy słyszałam, na razie jednak nie w kontekście rowerowym.
Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mieć okazje na wspólny wyjazd. Zawsze miło gdy na wyprawie są inne laski, można sobie trochę fajnie pogadać :laugh:

Witaj Danka:)
Raczej do małomównych nie należę( przed rowerem sporo godzin spędziłam na nordic walkingu - a co można robić machając kijkami przez 2h? ..gadać i gadać :P myślę,że tematów do rozmów nam nie zabraknie :P zatem do zobaczenia :P
2015/04/14 12:57 #22965

Danka

Danka Avatar

Witam :)
Mówisz - masz i jest kolejna dziewczyna :P Również o tobie sporo dobrych rzeczy słyszałam, na razie jednak nie w kontekście rowerowym.
Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mieć okazje na wspólny wyjazd. Zawsze miło gdy na wyprawie są inne laski, można sobie trochę fajnie pogadać :laugh:
2015/04/14 10:28 #22963

Estera

Estera Avatar

Ewellka napisał:
Witaj Estero :-)

Zapraszamy do grona rowerowych maniaczek :-)

Też się obawiałam swojej pierwszej 100-tki a nim sie obejrzałam a w ubiegłym sezonie zaliczyłam dwie 100-tki i jestem z siebie dumna :-)

Z czasem sama się przekonasz, że pedałujac w tak świetnym i roześmianym towarzystwie nie straszne będą km :-)

Do zobaczenia na trasie :-)

Ja również witam Cię serdecznie:) z ogromną przyjemnością dołączyłam do Waszego grona ( powiem Ci, że po cichu trochę liczyłam na odzew jakiejś kobitki bo póki co w większości męską stronę grudziądzkich roweromaniaków miałam przyjemność poznać - a wiadomo, że solidarność jajników ponad wszystko;) mam nadzieję,że niebawem będziemy miały okazję poznać się przy okazji jakiegoś wypadu.Pozdrawiam:)
2015/04/14 10:14 #22962

Estera

Estera Avatar

Ja nie taka strachliwa jestem:P co do syropu z pigwy to Marcin HD obiecał owoce więc jesienią zapas witaminy C dla teamu dostarczę:)
2015/04/13 23:10 #22956

Ewellka

Ewellka Avatar

Witaj Estero :-)

Zapraszamy do grona rowerowych maniaczek :-)

Też się obawiałam swojej pierwszej 100-tki a nim sie obejrzałam a w ubiegłym sezonie zaliczyłam dwie 100-tki i jestem z siebie dumna :-)

Z czasem sama się przekonasz, że pedałujac w tak świetnym i roześmianym towarzystwie nie straszne będą km :-)

Do zobaczenia na trasie :-)
2015/04/13 21:02 #22920

maly

maly Avatar

;) Jedni wolą bezdroża inni asfalty :)

Ale jedno nas łączy
:woohoo: ROWER :woohoo:
Witam
2015/04/13 20:45 #22917

Bartek

Bartek Avatar

iceman150 napisał:
Karkówka, karkówką a tu kręcić pedałami trzeba :)
Witamy na pokładzie i do zobaczenia na drogach i a zwłaszcza na bezdrożach :)
Nie strasz kobity bezdrozami ,bezdrozny bezdrozniku :)
Milo powitać nowa,rowerowa a mi juz znana koleżankę B) Geniusza owocu pigwy,chyle czoła :evil:
2015/04/13 20:35 #22913

iceman150

iceman150 Avatar

Karkówka, karkówką a tu kręcić pedałami trzeba :)
Witamy na pokładzie i do zobaczenia na drogach i a zwłaszcza na bezdrożach :)
2015/04/13 20:34 #22912

Estera

Estera Avatar

Jak tylko będziecie w Nowem to oczywiście zapraszam do mnie a o karkówce jakże mogłabym zapomnieć Andrzeju,dajecie znać dzień prędzej i ląduje w marynacie:)
Matołku mam nadzieję, że nasze poznanie to już kwestia niedługiego czasu :)
Wszystkim bardzo dziękuję za miłe przywitanie i pozdrawiam!
2015/04/13 16:45 #22864

sldtwa

sldtwa Avatar

To Ty jeszcze nie byłaś zarejestrowana? No, głowę bym dał, że masz konto co najmniej od roku :laugh:
Ale tym serdeczniej Cię witam i tym śmielej zwalimy Ci się dużą ekipą na obiecaną karkówkę ze śliwką. :woohoo: Pamiętasz? :evil:
2015/04/13 16:20 #22861

Hardy

Hardy Avatar

Estero, miło, ze zdecydowałaś się jeździć w naszej grupie :)
Do zobaczenia na wspólnych wypadach :)
2015/04/13 15:02 #22858

pieter

pieter Avatar

No Esterko, to było bardzo dobre posunięcie :) Teraz już nie masz wyjścia, tylko wojaże z nami. Mam nadzieję, że tak jak w przypadku Twojego ukochanego "krossika", zauroczenie naszym towarzystwem będzie miało podobne implikacje ;)
2015/04/13 14:43 #22854

Matołek

Matołek Avatar

Witaj. Choć nie mieliśmy okazji się spotkać, to Twoje imię niejednokrotnie przewinęło się już przez nasze wypady i to niezmiennie w bardzo pozytywnym sensie :woohoo: Tak więc miło Cię powitać i do zobaczenia na szlaku :laugh:
2015/04/13 14:36 #22852

MARCINHD

MARCINHD Avatar

nareszcie się zarejestrowałas :) witaj w naszych skromnych progach i zapraszamy do częstszego wspólnego kręcenia wraz z Twoim Kross'ikiem :D
2015/04/13 14:33 #22851

Krzyś

Krzyś Avatar

B) Pozdro i do Zoba !!! B) Esterkoooo
B) !Caramba! B)
Czas generowania strony: 0.165 s.