Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Witam się :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Witam się :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/05/09 11:32 #28261

Aguszka81

Aguszka81 Avatar

Dziękuję bardzo za miłe powitanie. Dzięki forumowym postom na pewno łatwiej będzie mi poznać rowerowy świat i jego zasady ( i nie mam tu na myśli znajomości znaków) :)
Do zobaczenia na trasie!
PS. Póki co zaliczyłam przyjemne rowerowanie na trasie Wiejska-Bialy Bór-Hanowo-Piaski-Linarczyk-Rudnik :)
2016/05/09 06:30 #28259

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Witaj... miłego kręcenia po Grudziądzu i poza nim :)
2016/05/06 20:43 #28236

Hardy

Hardy Avatar

... i ja witam w naszym gronie :) Znajdziesz krótsze, dłuższe, lajtowe czy bardziej wymagające wycieczki. Wystarczy uważnie czytać zapowiedzi :)
2016/05/06 18:09 #28235

maly

maly Avatar

;) Witamy w naszym gronie :ohmy:
Tu zawsze Znajdziesz coś dla siebie tylko Trzeba śledzić stronę :)

Pozdrower
B) Maly B)
2016/05/06 14:50 #28231

Bartek

Bartek Avatar

Miło powitać świeżą rowerzystkę :) Trasy znamy, jeździmy, eksplorujemy, wymyślamy, przecieramy i szlifujemy w każdą możliwą i niemożliwą stronę :) Co do wycieczek to jutro jest rowerowa masa krytyczna w polaczeniu z Biblioteką Miejska i ogniskiem nad Rudnikiem więc proponuje od tego zacząć :) Jutro 9:30-10:00 pod biblioteka na legionow :)
2016/05/06 14:26 #28230

Aguszka81

Aguszka81 Avatar

Witam Wszystkich serdecznie. Jestem świeżo upieczoną rowerzystką...tzn. nauczyłam się jeździć jako dziecko ale przerwę w jeżdżeniu miałam dłuuuugą ojjjjj długą..... i po co????????? Teraz dosiadłam mojego dwukołowego rumaka i stwierdziłam, że prawda to co Janerka śpiewa Rower jest wielce OK! No i tak sobie jeżdżę ale samej czasem nudno.... tras nie znam... jakby ktoś miał ochotę wybrać się na wspólne rowerowanie to ja chętnie. Albo może ktoś podpowie czy i kiedy są organizowane jakieś wspólne wycieczki?
Pozdrawiam i do zobaczenia na rowerowych ścieżkach :D
Czas generowania strony: 0.126 s.