Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 13.10.2011 - Wałem do zmroku

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 13.10.2011 - Wałem do zmroku

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2011/10/14 15:13 #3686

rybka

rybka Avatar

Kiedy ty tyle tego na pstrykałeś? :ohmy:
Ja mam tylko 12 :unsure:
2011/10/14 08:07 #3675

Matołek

Matołek Avatar

Dziękuję współtowarzyszom wczorajszego nadwiślańskiego wypadu :)

Było miło, tylko trochę zimno w drodze powrotnej. Wniosek - trzeba wkładać na siebie trochę więcej ciuchów :)

Pozdrawiam i załączam [url=index.php?option=com_zoom&Itemid=32&catid=140]kilka fotek[/url] :silly: :silly:
2011/10/13 15:11 #3670

Matołek

Matołek Avatar

Z nami na szesnastą zawsze zdążysz, chyba, że znowu się kilku kropelek przestraszysz ;):P

Do zobaczenia na rondzie (żeby ktoś odruchowo pod samolot nie pojechał :laugh:)

Pozdr :silly:
2011/10/13 12:38 #3669

wojtino

 Avatar

A na \"szesnastą\" zdążę? :blink:
2011/10/13 12:12 #3668

rybka

rybka Avatar

Może być :) takie trasy lubię - kiedy można podziwiać widoki :cheer:
Idę do sklepu po ret-bula :woohoo:

Narka ;)
2011/10/13 09:16 #3667

Matołek

Matołek Avatar

:) Reflektuje może ktoś dzisiaj na popołudniową przejażdżkę wałem w kierunku na południe?

:) Wybrałem tę trasę dlatego, że jest to najlepiej nasłoneczniona po południu i jednocześnie malownicza, wolna od motoryzacji droga. Jeśli pogoda dopisuje widać zachodzące nad Wisłą słońce, przebarwiające się niebo i wszystko to wśród pól, łąk i wodnych oczek.

:) Można jechać powoli wchłaniając widoki, zapachy i dźwięki.

:) Koncepcja jest taka, aby wałem jechać aż zacznie zmierzchać. Zanim jeszcze zrobi się ciemno odbić jedną z wielu dróżek do asfaltu relacji Chełmno - Grudziądz i nią wrócić do domu.

:) Odjazd proponuję o 16.45 (jeśli potrzeba później, proszę pisać, będę zaglądał).

:) Punkt odjazdu: Rondo Dmowskiego (przy Realu);

:woohoo: Uwaga: Będę na miejscu zbiórki bez względu na to, czy ktoś się wpisze, czy nie.

Pozdrowerki :silly: :silly:
Czas generowania strony: 0.360 s.