Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 09.04.2016 - Dolina Osy z ogniskiem - terenowy szlif :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 09.04.2016 - Dolina Osy z ogniskiem - terenowy szlif :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/04/15 09:57 #27877

Elimelek

Elimelek Avatar

Ja natomiast dziekuje Wam za bardzo ciekawe natchnienie ktoredy pojechac do domu :)
Załączniki:
2016/04/12 10:37 #27851

Dany

Dany Avatar

Podobało się jak najbardziej , trafione idealnie w moje klimaty , pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia ;)
2016/04/10 20:13 #27840

ainak

ainak Avatar

"Jest mi niezmiernie głupio, że dopuściliśmy do odjazdu grupy, pozostawiając jednego z członków. Powodem było zamieszanie ze zlokalizowaniem Bartka małżonki jadącej w naszym kierunku. Niemniej taka sytuacja nie powinna mieć miejsca a my wszyscy powinniśmy wyciągnąć z tego zdarzenia wnioski wracając do wypracowanych wcześniej zasad wymiany telefonów z nowymi uczestnikami (gdzieś o tym przeczytałem...).
ORZEŁ - PRZEPRASZAM :S[/quote]"

Zgadzam się z kolegą, takie zdarzenie nie powinno było mieć miejsca, w końcu stanowiliśmy grupę i powinniśmy się zainteresować brakiem jednej osoby, a brak telefonu nie jest tłumaczeniem, powinniśmy wrócić i sprawdzić co się stało.
Ja również przepraszam :unsure:
2016/04/10 15:02 #27832

Bartek

Bartek Avatar

2016/04/10 14:46 #27831

ORZEŁ

ORZEŁ Avatar

Spoko nic się stało dobrze że pompke miałem ze sobą bo by była lipa haha
2016/04/10 12:42 #27829

Jaca

Jaca Avatar

Cieszę się, że zawierzyłem kierownikowi obiecującemu dzikość natury, przepiękne widoki i trudną, aczkolwiek do pokonania dla każdego trasę z wymagającymi podjazdami i mega szybkimi zjazdami. Lubię być zaskakiwany przez to co zastanę na wyprawie i tak też było tym razem. Doświadczyłem wszystkiego co obiecał Bartek, a Dolina Osy oczarowała chyba nas wszystkich. Była dzikość i to dosłownie zarówno na zjazdach jaki i pod górę. Podczas pierwszego z postojów (jak się później okazało w wąwozie) postanowiłem zmierzyć się z dwiema przeciwległymi skarpami, na które prowadziły drogi.Bacząc na trudność z podniesionym czołem przyznaję, że za pierwszym razem przegrałem ze względu na grząski piasek...
Pragnę tutaj przeprosić współtowarzyszy wyprawy ale przy takim terenie nie potrafiłem powstrzymać się, by pewne odcinki potraktować dosłownie treningowo.
Były też dziki w ilości czterech sztuk, które wpadły we własną pułapkę obierając zły kierunek ucieczki. Naturalną barierę stanowiła dla nich Osa przez co kilka razy wpadały na nas jak oszalałe.
Mijane po drodze majestatyczne drzewa stanowiące pomniki przyrody, podkreślały jedynie wyjątkowość owego miejsca. Prócz ukształtowania terenu to one są tym, co nadaje wyjątkowości i odróżnia je od moich okolic, czyli Borów Tucholskich. Główny drzewostan stanowią olchy, jesiony, wiązy, topole, buki i dęby. Ogrom rezerwatu nie pozwolił na eksploracje w całości tym bardziej cieszę się, że jeszcze nie raz będzie można tam wrócić, wyławiając kolejne ciekawe miejsca do objazdów. Jako, że nie mam uprawnień do poszerzania galerii na fotoreportaż zapraszam tu:

goo.gl/photos/a85tL59ZQPhd5FT6A

Fotki można oczywiście powiększyć ;)

Jest mi niezmiernie głupio, że dopuściliśmy do odjazdu grupy, pozostawiając jednego z członków. Powodem było zamieszanie ze zlokalizowaniem Bartka małżonki jadącej w naszym kierunku. Niemniej taka sytuacja nie powinna mieć miejsca a my wszyscy powinniśmy wyciągnąć z tego zdarzenia wnioski wracając do wypracowanych wcześniej zasad wymiany telefonów z nowymi uczestnikami (gdzieś o tym przeczytałem...).
ORZEŁ - PRZEPRASZAM :S
2016/04/09 22:32 #27823

SIMON

SIMON Avatar

Danielowi się podobało. Zaprasza do Włocławka .
2016/04/09 21:00 #27822

ainak

ainak Avatar

piowini napisał:
Kurcze, jak jest interesujący wyjazd...

No i faktycznie był interesujący, wspaniałe widoki, różnorodność nawierzchni, zróżnicowany poziom trudności i oczywiście fantastyczna ekipa ;-) dzięki bardzo za kolejną fajną wycieczkę :ok:
2016/04/09 20:14 #27820

Bartek

Bartek Avatar

ORZEŁ napisał:
a że mnie zgubiliście to zapomniałeś

Nie zapomniałem - ale nie chciałem ujawniać wszem i wobec ,że przytrzasnąłeś się w kiblu i przegapiłeś odjazd karawany :evil: Nowi użytkownicy muszą pamiętać żeby przekazywać swój numer kierownikowi wyprawy - zwiększa to szanse odnalezienia w razie draki :) Zresztą incydent zdarzył się 8km od Grudziądza więc założyliśmy ,że trafisz na havire :P
2016/04/09 20:03 #27818

ORZEŁ

ORZEŁ Avatar

a że mnie zgubiliście to zapomniałeś
2016/04/09 19:05 #27817

Bartek

Bartek Avatar

"Dolina rządzi,dolina radzi,dolina nigdy nas nie zdradzi" :woohoo:

Udało się dzisiaj pojechać większość zakładanej trasy a przynajmniej 100% tej malowniczej części o którą mi chodziło - resztę nieco pozmienialiśmy ale bez krzywdy i bez zmniejszania dystansu - nakręciłem dzisiaj zacne 84km w świetnym towarzystwie starych i nowych znajomych :P Miejsce na ognisko totalny odlot - ukryte na skraju rezerwatu wyrobisko piasku pozwoliło się odprężyć i rozprostować kości po terenowym szaleństwie B) Pogoda dopisała - nic tylko kręcić :)

Kręciliśmy dzisiaj w składzie:

B) Ainak
B) Aneta
B) Danka
B) Iza - wyjeżdzająca naprzeciwko
B) Adam
B) Simon
B) Daniel - kolega z Włocławka - mam nadzieję że Grudziądz mu się spodobał :)
B) Wojtino
B) Jaca
B) Orzeł
B) Bartek

Składam filmowe wspomnienia i dziękuje całej ekipie za udział :)
2016/04/09 12:58 #27814

piowini

piowini Avatar

Kurcze, jak jest interesujący wyjazd, to mam inne zobowiązania... Prawda, że miłe (urodziny szwagra, może się dziać :) ), ale kolidują z rowerowaniem.
Jest apetyt na życie, jeszcze pojeżdżę.
2016/04/09 08:03 #27812

wojtino

wojtino Avatar

Bartek napisał:


Pogoda na dzisiaj to bezchmurne niebo i około 14 stopni celsjusza w ciagu dnia. Daje to wysmienite warunki na jazde w terenie :) Jedziemy więc - miejsce i czas startu bez zmian :P[/quote

Z taką laską zawsze bezchmurnie.
2016/04/09 07:51 #27811

Bartek

Bartek Avatar



Pogoda na dzisiaj to bezchmurne niebo i około 14 stopni celsjusza w ciagu dnia. Daje to wysmienite warunki na jazde w terenie :) Jedziemy więc - miejsce i czas startu bez zmian :P
Załączniki:
2016/04/08 23:43 #27810

Jaca

Jaca Avatar

Są jeszcze bilety? Poproszę jeden.
Czas generowania strony: 0.153 s.