Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 20 sierpnia - rajd rowerowy po Gminie Gruta

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 20 sierpnia - rajd rowerowy po Gminie Gruta

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/08/20 23:05 #29306

VI rajd rowerowy Gmina Gruta

 Avatar

Ja również chciałabym podziękować za bardzo miło spędzony czas na tym rajdzie. Atmosfera rewelacyjna, pogoda cudowna. Dla mnie to pierwsza taka przygoda, już wiem ,że mój rower nie bardzo nadaje się na takie wycieczki ale dzięki poznanym dziś rowerzystom z Grudziądza, wiem do kogo się zgłosić po porady przy zakupie nowego roweru w przyszłym roku :) Dziękuję za rady i do zobaczenia.
Pozdrawiam, mieszkanka Gruty :)
2016/08/20 22:07 #29305

aja

aja Avatar

Miło było dzisiaj, w ten słoneczny (wreszcie!) dzień wybrać się do Gruty, by z tamtejszymi rowerzystami wyruszyć w spokojną, urokliwą i ciekawą krajoznawczo wycieczkę, którą uatrakcyjniło zwiedzanie nieznanych mi zabytkowych obiektów oraz smaczny poczęstunek. Czuć było niezwykle pozytywną atmosferę, dzięki czemu rowerowało się z wielką przyjemnością. Serdecznie dziękuję Dance, która odpowiedziała na moją propozycję oraz ekipie Kalinki złożonej z Borciego, Krzysia i Zbyszka za miłe towarzystwo.
Fajnie, że można było do Was dołączyć! :)
2016/08/17 16:50 #29284

Danka

Danka Avatar

ja też tak sądzę, pojedziemy z Kalinką :)
2016/08/17 10:38 #29281

aja

aja Avatar

Danka, nie spodziewam się, żeby jechało więcej osób, więc sensownie byłoby dołączyć do Kalinki, chyba że coś się jeszcze do soboty zmieni.
2016/08/13 18:45 #29249

Danka

Danka Avatar

ja też mam ochotę jechać :)
2016/08/13 16:37 #29247

aja

aja Avatar

gruta.pl/index.php/9-uncategorised/1231-vi-rajd-rowerowy-i-rajd-pieszy

Ja tradycyjnie mam zamiar się wybrać. Mam nadzieję, że będzie ktoś jeszcze (wiem, że Kalinka już zaplanowała wyjazd).
Czas generowania strony: 0.129 s.