Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Jezioro Okonin ,a moze jedno wiecej:-)14.08.16

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Jezioro Okonin ,a moze jedno wiecej:-)14.08.16

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2016/08/16 10:01 #29269

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

Jak byłam nad jeziorem to podgladalam gdzie Wy się kręcicie ale ladny kawalek byliście ode mnie... B)
2016/08/16 08:39 #29268

krzys80

krzys80 Avatar

Szkoda, że w niedzielę nie udało nam się połączyć szlaków wędrówek. Też odwiedziliśmy Łapinóżek, tylko pewnie kilka godzin wcześniej :)
2016/08/15 10:40 #29253

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

Samotna włóczęga bardzo udana. Dotarłam w koncu do j.Okonin , które tak jak opisano w necie jest bardzo czyste i położone uroczo w środku lasu.Szkoda ze nasze jezioro nie jest tak czyste, a przynamniej w połowie. Schłodziłam sie , podjadłam , odpoczełam i przy prawie sprzyjającym wietrze dotarłam do Szafarni, gdzie chwilę spędziłam przy mazurkach Chopina , potem po drodze piknik w Osieku i na koniec koncerty na starówce w Brodnicy.Do Cichego juz nie jechalam, bo nie chciałam zbyt późno wracać a i zmęczenie po przebytych 100 km juz też dawało znaki.









Załączniki:
2016/08/13 16:50 #29248

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

B) Mam ochotę jutro wybrac się nad jezioro Okonin. Podobno bardzo czyste jeziorko.Trasa raczej asfalty. Szczegółów nie ustalam bo to zawsze w drodze się zmienia. Tempo spokojne raczej , w miarę możliwości :S B) W jedna strone jakies ponad 50 km +- 60 . Jesli pogoda bedzie w porzadku myślę żeby pokrecic jeszcze troche , moze nawet do Cichego (+-60) i powrocic pociagiem z Brodnicy . Pociągi od 17stej jeżdżą co półtorej godz.z Brodnicy.
Jeśli nie uda się dokrecic do Cichego to powrót z nad j. Okonin rowerem bez wzgledu na pogodę. Wyruszam z pod Mariny o 9:13 ;) jesli ktos ma ochotę potowarzyszyć to zapraszam.
Czas generowania strony: 0.320 s.