Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Zapytanie...

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Zapytanie...

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2017/09/26 20:28 #30539

Johann

Johann Avatar

Hej...
a może idąc za "ciosem" zmontujemy coś w nadchodzący weekend...
pogoda ma być całkiem ok... jestem otwarty na ciekawe propozycje... może Toruń w jedną stronę na kołach a w drugą po szynach... pozdrawiam. Johann
2017/09/25 20:37 #30528

krzys80

krzys80 Avatar

Dzięki za miłą wycieczkę. Wyszło bardzo spontanicznie i milutko. Pozdro dla kolarzy amatorów i pomiarowców na premii w Gogolinie. W Chełmnie ogródki czynne i kuszą pokaźnymi lodami, zakątek rycerski zaskakujący a zamek w Świeciu coraz ładniejszy. Jazda asfaltem może być przyjemna

Do zobaczyska
2017/09/24 16:57 #30525

Hardy

Hardy Avatar

Johann napisał:
Dziękuję za udaną wycieczkę rowerową.
Było Chełmno jak zawsze urocze miasteczko, ale także Świecie z swoim zamkiem krzyżackim... Pogoda dopisała zdjęcia zrobione, słowem było miło i relaksacyjnie... Pozdrawiam J.

Udała się wycieczka niedzielna. Pogoda zamówiona, od połowy trasy nawet słonko się uśmiechało. Czwórka się zebrała, kompanija zacna: Johann (Jarek), Krzyś80, Marek (którego zgarnęliśmy na stacji Łukoil obok Auchan) i ja. Mały wypad rowerowy na lody i do Gródka Rycerskiego w Chełmnie, powrót przez Świecie. Ładne rozpoczęcie jesieni :)







Załączniki:
2017/09/24 16:35 #30524

Johann

Johann Avatar

Dziękuję za udaną wycieczkę rowerową.
Było Chełmno jak zawsze urocze miasteczko, ale także Świecie z swoim zamkiem krzyżackim... Pogoda dopisała zdjęcia zrobione, słowem było miło i relaksacyjnie... Pozdrawiam J.
2017/09/24 09:08 #30522

Johann

Johann Avatar

Witaj.
O ile nie będzie padać to o godz 11 jestem pod Lidlem.Ok.
Może ktoś jeszcze się zdecyduje... :).J
2017/09/24 09:01 #30521

Hardy

Hardy Avatar

Mogę jechać, ale nie wcześniej niż o g.11:0. Wcześniej nie mogę. Jeżeli tak, proponuję ruszyć do Chełmna spod Lidla pod Strzemykiem - przez Gogolin, powrót przez Podwiesk.
2017/09/23 19:54 #30520

Johann

Johann Avatar

Witam.
Może jutro zbierzmy kilkuosobowa ekipę na przejażdżkę rowerową na powitanie Jesieni 2017. Jestem chętny i do dyspozycji. Pogoda ma być całkiem ładna jak na tę parę roku. Chełmno to wydaje mi się dobry pomysł... Oczywiście może być inny cel wypadu. Macie pomysły to proszę. Czekam do jutra do godz 9 00. Kolezenstwo z Kalinki oczywiście mile widziane. Czołem. J. :)
2017/09/22 16:54 #30519

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

Hejka. Trochę może późno ale wrzucam ,a mianowicie są chętne osoby ale na poranny dojazd pociągiem do Torunia tzn.7:20 z dworca pociag ;tam po 10-tej kręcimy sie po Toruniu chwilę i wracamy dr:Toruń-Unisław potem na Chełmno-Podwiesk-Sosnówka -Grudziądz...zapraszam
2017/09/21 14:38 #30518

Hardy

Hardy Avatar

Widzę, że nikt się nie dopisał, ekipa nie zmontowała się. Widocznie za dużo jest innych imprez w nadchodzącą sobotę.Do tego prognozy pogodowe nie są zachęcające na dalszy wyjazd.
Rezygnuję więc z Torunia. Innym razem, Johann.
Dołączę się chyba do rajdu gwiaździstego, organizowanego przez PTTK w pobliżu Grudziądza.
2017/09/20 07:26 #30512

Hardy

Hardy Avatar

Hardy napisał:
Johann napisał:
Czy montowana jest ekipa na sobotni tj (23.09) wyjazd na Rajd Marszałkowski do Torunia...
pozdrawiam i czekam na propozycje...J
Nie wiem, czy jest montowana, ale można zmontować. Do Torunia na kołach, a powrót albo też na kołach lub pociągiem. W grę wchodziłby tylko asfalt, kawał drogi jest. Prawdopodobnie razem już byłyby trzy osoby.
PS. Pomyłka - "... dwie osoby"
2017/09/19 22:49 #30511

Hardy

Hardy Avatar

Johann napisał:
Czy montowana jest ekipa na sobotni tj (23.09) wyjazd na Rajd Marszałkowski do Torunia...
pozdrawiam i czekam na propozycje...J
Nie wiem, czy jest montowana, ale można zmontować. Do Torunia na kołach, a powrót albo też na kołach lub pociągiem. W grę wchodziłby tylko asfalt, kawał drogi jest. Prawdopodobnie razem już byłyby trzy osoby.
2017/09/18 16:33 #30509

Johann

Johann Avatar

Czy montowana jest ekipa na sobotni tj (23.09) wyjazd na Rajd Marszałkowski do Torunia...
pozdrawiam i czekam na propozycje...J
Czas generowania strony: 0.168 s.