Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 31.12.2017/1.01.2018 - Powitanie nowego roku na rowerach

31.12.2017/1.01.2018 - Powitanie nowego roku na rowerach 2018/03/19 16:38 #31008

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Mocno spóźnione, ale za to bardzo szczere :woohoo: podziękowania dla wszystkich, którzy wspólnie z nami, na rowerach czy też bez, przywitali Nowy Rok 2018 :silly:

Nowy Rok witali:

:ok: Aneta
:ok: Kasia
:ok: Monika
:ok: Red
:ok: Krzys80
:ok: Andrzej
:ok: Marek
:ok: Matołek

Na poniższym zdjęciu Red nam wsiąkł - pewnie gdzieś biegał i kręcił filmiki :evil:

Za to na następnych już się pojawi :)





A na osłodę długiego czekania trochę noworocznych fajerwerków nad naszym pięknym miastem :silly: :silly:

rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/wypady-wyjazdy-rajdy/category/668-2018-01-01-powitanie-nowego-roku-na-rowerach

No i mam nadzieję do zobaczenia za rok, a właściwie to już za 9 miesięcy :P

Pozdrower :ok:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Kasia, Red

31.12.2017/1.01.2018 - Powitanie nowego roku na rowerach 2017/12/28 15:45 #30774

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Hej Rowerzyści :woohoo:

Stało się już naszą tradycją, że kto może i zimy się nie boi, w nowy rok wjeżdża wspólnie z nami rowerami :)

Tak też zrobimy i tym razem i wszystkich chętnych do wspólnego "wjazdu" w rok 20178 zapraszamy :woohoo:

Plan jest taki:

:) Zbiórka i start: Plac przed wjazdem na most, 31 grudnia o 23.30

:) Przejazd za Wisłę, skąd popatrzymy na fajerwerki nad Grudziądzem na tle Spichrzy, spożyjemy symboliczny kubeczek szampana, tudzież innego trunku i zrobimy pamiątkowe zdjęcie :)

:) Powrót 1 stycznia około 0.30

:) Dystans: ok 10 km

Ubierzcie się ciepło :woohoo:

Jak nie będzie jakiejś wielkiej ślizgawicy, to wezmę muzyczkę, co by się raźniej jechało :woohoo:

Tak więc jeśli nie masz innych planów na sylwestra, wyrwij się z nami na rower :silly: :silly:

No to do niedzieli :silly:


Ps. Kto weźmie szampana i kubeczki? :woohoo: :woohoo:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, piowini
Czas generowania strony: 0.198 s.