Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 15.08.2020- Tlenik- W poszukiwaniu repera

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 15.08.2020- Tlenik- W poszukiwaniu repera

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2020/08/16 11:19 #32997

Qba84

Qba84 Avatar

Kilka słów podsumowania wczorajszej wycieczki- miało być ciężko- i było...

Bory Tucholskie rozgrzane i rozpiaszczone...

Piachu nie dało się, wbrew zapowiedziom, uniknąć...

Przy dziesięciu kilometrach drogi z Kasparusa do Osiecznej blaknie- takoż niełatwa- przeprawa brukowym szlakiem od Osia do Łubów (Łub?).
Od Osiecznej przez Śliwice za to patelnia, naście kilometrów w pełnym, południowym słońcu i temperaturze oscylującej wokół 30 stopni...

Szczęściem od Tlenia skryliśmy w cień lasów- mogłem poprzypominać sobie dawno nie jeżdżone drogi po linii Grzybeck- Żur.

Na poszukiwanie tytułowego repera nie mieliśmy już sił, odkładam to na spokojniejszą wycieczkę przy lepszej pogodzie ;-)

I na koniec podziękowania za towarzystwo i włożony przy wspólnym kręceniu w ten upalny dzień trud- a kręcili ze mną:

- Matołek :-)

oraz

- Davis :-)
2020/08/14 19:54 #32993

Qba84

Qba84 Avatar

To świetnie :-)

Zatem uaktualnienie: zbiórka na marinie 8: 15 - 8: 20 :-)
2020/08/14 19:26 #32992

Matołek

Matołek Avatar

Zgłaszam chęć udziału. Jeśli z moją kondycją okażę się kulą u nogi, to możesz zostawić mnie po drodze :lol:
2020/08/13 21:24 #32991

Qba84

Qba84 Avatar

Propozycja na sobotę- miało być bardziej ambitnie, ale prognoza pogody nie jest zbyt zachęcająca...

Lampa non-stop, +30 w cieniu, bezchmurnie, gorący wiatr- ani myśleć o wysiłku... Do tego dodajmy święto i związane z tym trudności w zaopatrzeniu- nie ma rady, trzeba pojechać lokalnie, kampując się po lasach :whistle:

Próba odnalezienia repera w Tleniu jest dobrym pretekstem na lajtową wycieczkę B)

Prócz tego taki kierunek zapewnia nam cień lasu, wodę, i co nie mniej ważne- możliwość uzupełnienia płynów (tank) na Przystanku ;)

Trasy konkretnej nie będzie, raczej włóczęga. Odpadają rozpiaszczone drogi, tylko bite trakty. Możliwa sjesta, jeśli się nie da jechać, kiedy słońce będzie w zenicie.

Konkrety są takie:

- start po 8 z marinny- ławeczek (do uzgodnienia z zainteresowaymi)

- tempo zdecydowane turystyczne (turistik)

- nawierzchnie mieszane (mixol), ale jak pisałem- bez piachu nieprzejezdnego przy takiej pogodzie

- obowiązkowo lampki, choć nie przewiduję późnego powrotu

- zaleca się nabrać dużego zapasu wody i zaopatrzyć w smar do łańcucha

Jednocześnie oświadczam, że plany mogą ulec zmianie na skutek okoliczności lub nastroju B)

Zapraszam B)
Czas generowania strony: 0.138 s.