Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 17.04.2021 do Chełmna.... i powrót lasami :D

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 17.04.2021 do Chełmna.... i powrót lasami :D

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2021/04/24 20:05 #33608

MARCINHD

MARCINHD Avatar

poleciały fotki i ode mnie ;)
2021/04/24 20:02 #33607

Matołek

Matołek Avatar

Przepraszam Chłopaki za obsuwę, ale jakoś mnie tak ten tydzień pochłonął, że nawet nie wiem jak to się stało, że mamy kolejną sobotę.

Nadrabiając zaległości, dziękuję za ten sielski wypadzik, z pięknymi krajobrazami, wiosennym wygrzewaniem na słonku i tradycyjnym parzeniem herbatek na łonie przyrody :) Prawdziwa wiosna. Nawet deszcz już nie taki straszny, kiedy temperatura jak się należy :)

Na pamiątkę, tradycyjna i zaległa galeria fotek z wyjazdu. Mam nadzieję, że Marcin dorzuci swoje :)

Pozdrówki :silly:
2021/04/19 20:12 #33602

MARCINHD

MARCINHD Avatar


było grubo.... nawet jeden z nas odprawiał modły o lepszą w końcu drogę ;) :evil:
Załączniki:
2021/04/18 13:00 #33601

Qba84

Qba84 Avatar

|Wczoraj idealny dzień na jazdę wałem pow. do Chełmna- wiatr pomagał, przyjemnie ciepło, piękne widoki nadwiślańskie, świeża zieleń- czy może być lepiej?- :woohoo:

Do tego rezerwat ,,Ostrów Panieński", fajne tamtejsze drogi po lesie łęgowym, wreszcie- swobodny odpoczynek na pomoście w ciepłych promieniach słońca- tego brakowało ostatnio :silly:

Trochę zmieniła nam się koncepcja powrotu i po potężnej piaskowej wydmie (chyba można to tak nazwać) nad J. Starogrodzkim zażyliśmy kilku kilometrów bruku :woohoo: :whistle:

No i budząca się przyroda: nad Wisłą obserwacja pary potężnych, szybujących koliście ptaków (bieliki?), kruki, łabędzie... Na koniec stado dzików :evil: O danielach i sarnach nie ma co wspominać :side:

Dziękuję kolegom za tak udany wyryp B)
2021/04/17 18:16 #33600

MARCINHD

MARCINHD Avatar

a więc tak ..... było wszystko ;)

było słonko, wiaterek w plecy, poligon wodny pod Chełmnem, brak mostu na rzeczce pod Chełmnem :D, powrót po piachu, błocie, etc.... słowem wszystko z uśmiechem na twarzach oraz deszczem na powrocie jak było zaplanowane, tak się odbyło :)
za dzisiejsze kilometry dziękuję ...

- Matołkowi
- Qbie84
- sam sobie ;)

pozdrowerki dla spotkanych po drodze ... Anny i Jacka ;)

standardowe dzięki, pozdrower i do następnego ;)
2021/04/16 09:17 #33599

MARCINHD

MARCINHD Avatar

jak w temacie .... plan na jutro jest następujący:

start 09.30 - parking BRW ul Macieja Rataja
lecimy do Chełmna.... ( trasę ustalimy na miejscu)
tam zaliczamy pomnik przy stadionie miejskim ,,,,
dalej lecimy w kierunku byłego żelaznego mostu....
z okolic motocrossu ..... udajemy się na poligon wojskowy i lasami ciśniemy do Grudziądza ;)
chętni zapraszam
osoby zainteresowane wyjazdem jadą na własną odpowiedzialność, nie ma organizatora wycieczki ..... a jest zwykła propozycja wspólnego wyjazdu :D :evil:



lista uczestników:


1 HD
2 Matematołek
3
4
Czas generowania strony: 0.139 s.