Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Zaopatrzenie i Serwisy w Grudziądzu

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Zaopatrzenie i Serwisy w Grudziądzu

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2018/10/11 10:47 #31456

Serwis - Jan Jaskulski

 Avatar

Przestarzałe od kilku lat dane na Waszej stronie:

Warsztat naprawy rowerów
Jan Jaskólski
Warsztaty Szkolne przy Ośrodku szkolno Wychowawczym
ul. Kasprowicza 4, 86-300 Grudziądz
tel. (56) 46-543-23
przeglądy, naprawa i serwis rowerów
2013/06/16 09:17 #8730

Bartek

Bartek Avatar

Mi dali dobra cene,taka jak w necie i dlatego kupilem.
2013/06/14 21:53 #8690

Robert

Robert Avatar

no to złodziejstwo :/
2013/06/14 21:45 #8684

Kama

Kama Avatar

Mnie chcieli,,przewieźć'' na jakieś 800 zł ;) bez komentarza... :silly:
2013/06/14 21:18 #8678

Robert

Robert Avatar

ja kupowałem u nich w 2009 roku Scarpe i nie narzekam dali dobrą cenę na niego i się jakoś trzyma już5 lat
2013/06/14 18:24 #8673

Kama

Kama Avatar

Robert napisał:
zależy z czym niestety wpierw katalog, potem ceneo i allegro i wtedy zakup.

...chodziło o zakup roweru ;)
...kupiłam nowy ale na szczęście nie u ,,nich'' :evil:
2013/06/14 16:52 #8669

Robert

Robert Avatar

zależy z czym niestety wpierw katalog, potem ceneo i allegro i wtedy zakup.
2013/06/14 15:59 #8664

Kama

Kama Avatar

Też tam byłam niedawno...naciągacze...i tyle... :evil:
2013/06/12 21:45 #8635

Robert

Robert Avatar

Hej

Dziś byłem na zakupach i odkryłem coś ciekawego w sklepie Kellysa na chełmińskiej mają coś nie tak z cenami albo takie rabaty :) rękawiczki z serii Race i Comfort mają po 40 zł czyli poniżej ceny katalogowej :)
2013/06/11 11:52 #8581

Robert

Robert Avatar

Ja jestem sam od wielu lat sprzedawcą co prawda w innym dziale bo rtv i agd, ale nie zmienia to faktu że sklepy rowerowe w Grudziądzu działają jeszcze wg starych metod działania. Jak klient przychodzi to klient ma kupić nie ważne co ale ma kupić lub co po niektórzy sprzedawcy robią to na zasadzie nie wiem nie powiem nie potrafię doradzić.
Moim zdaniem są tylko dwa dobre sklepy rowerowe ale to ze względu na zaopatrzenie a nie za obsługę 1 na Legionów na przeciwko CKU a druki koło Alfy na Chełmińskiej. Na Legionów dużo się zmieniło przez ostatnie lata i to na dobre na Chełmińskiej też niestety chyba niezbyt na dobre :/ dziś byłem się pytać na Chełmińskiej o pewien produkt cena została mi podana w przybliżeniu, towaru nie mieli ale jak bardzo będę chciał to go będą mieli. O co chodzi dziś w świecie Internetu mogę mieć te akcesoria również na jutro i to bez proszenia. To sprzedawca powinien sam wyjść z założenia że jak ktoś się o coś pyta to widać że chce to kupić i powinien wciągnąć klienta do sklepu tak aby dobrać z nim najlepsze rozwiązanie i klient był mu wierny.
2013/05/04 19:54 #7588

MP

 Avatar

Co do testu roweru przed zakupem, to fakt :) przyznaje tu rację, sam chciałem przesiąść się na 29er ale niestety jeden ze sklepów ebar powiedział, że nie ma takiej opcji :(

Co do dostępu części, to nie zgodzę się, np. ebar ma dość duży wybór, a jeśli nie ma, to w sezonie, z dnia na dzień można zamówić, cena 5-10zł droższa niż najtańsza znaleziona w internecie (nie zawsze bo czasami tańsza).

Zakupiłem rower marki Kross w internecie, bo w mieście nie było (od tego roku dopiero Ebar ma podobno rowery marki kross) przyszedł nowiutki i piękny zapakowany w kartonie, po złożeniu okazało się, że do odpowietrzenia są hamulce, koło tyle do centrowania, przerzutki do regulacji. Suma sumaru, to co zaoszczędziłem na zakupie przez internet, musiałem dołożyć oddając do serwisu nowy rower.

W internecie czasami kupujemy z wygody, ale możemy dość często przepłacić.
2013/05/04 16:07 #7583

Matołek

Matołek Avatar

No tak chłopaki, nie sposób nie przyznać Wam racji :) Podpowiedzcie więc jeszcze proszę, czy te same reguły obowiązują przy zakupie tzw sprzętów budżetowych, przykładowo Unibike czy inne dostępne w Grudziądzu marki? Załóżmy też, że jesteśmy klientem, który nie umie albo nie chce składać rowerów z części, tylko i tak kupi gotowy model katalogowy.
2013/05/04 15:42 #7580

craft

 Avatar

W u biegłym roku w czerwcu kupiłem w necie taki rower www.rowerymerida.pl/produkt339/big-nine-tfs-xt-d-rower-merida.html za cenę 4600 zł czyli różnica między katalogiem kosmiczna. Rower przyjechał bardzo solidnie zapakowany ( tylna przerzutka specjalnie zabezpieczona ) , rower był w kawałkach łatwych do montażu, całość złożyłem bez najmniejszego problemu. Przejechałem nim 9 maratonów i nic się nie rozsypało. Serwis podstawowy ( czyszczenie, smarowanie, regulacja ) robię sam. I jeszcze bardzo ważna rzecz sprzedawca podzielił się zemną ryzykiem transakcji. 50% ceny płaciłem przy odbiorze paczki, resztę po złożeniu roweru i jeździe testowej. A w Ebarze pan nie pozwolił mi przejechać się rowerem który chciałem kupić, dookoła sklepu ( mimo wyłożenia kasy ) podpierając się argumentem ze opony się pobrudzą. Poza tym rowerem w necie kupiłem dla rodziny jeszcze 4 rowery wszystkie dużo taniej niż w grudziądzkich sklepach, wszystkie były bardzo solidnie zapakowane ze nawet bezmyślny kurier nie był ich w stanie uszkodzić. Sprzedawcom nie opłaca się wysyłać źle zapakowanych rowerów ponieważ zwroty biją ich po kieszeni
2013/05/04 14:55 #7577

Majkel88

Majkel88 Avatar

Pełna zgoda z Davis.
Ja osobiście też nigdy nie wybrałem się na zakupy do sklepu rowerowego w naszym mieście.
Przyczyna jest bardzo prosta... cena i jakość.
Rower, części, akcesoria wszystko przez internet... wszystko tańsze czasami 50 % z przesyłką ;)
Tak dla przykładu: oświetlenie w sklepie w grudziądzu - koszt 49,99, to samo oświetlenie tej samej firmy, na allegro 12, 99 z przesyłką ;)
Nie dziwie się że sklepy rowerowe w cg świecą pustkami.. z reguły kupują tam tylko laicy, którzy zadowolą się rowerem z reala. Pozdrawiam.
2013/05/04 14:28 #7574

Davis

Davis Avatar

Ja jestem natomiast odmiennego zdania niż Matołek.
Nigdy nie kupiłem gotowego roweru w sklepie i nigdy nie kupię.
Wszystkie, a miałem ich już kilka złożyłem sam,lub dałem złożyć zaufanemu serwisowi z części,które kupiłem w necie.
Uzasadnienie jest bardzo proste, nie spotkałem roweru ,który miałby wszystko to ,co chcę w odpowiedniej konfiguracji.
Jak odpowiada mi rama, to nie pasuje mi kierownica,albo osprzęt,
zawsze coś jest nie tak.Fakt jest taki,że nie wychodzi to taniej,
a biorąc pod uwagę wyprzedaże posezonowe, to nieraz drożej,ale
zawsze mam to co chcę i nie muszę rozmyślać zaraz po kupnie co
tu wymienić.Jak się jednak człowiek postara i poświęci trochę czasu to będzie i taniej i lepiej, zaręczam.
Oczywiście dla osób, którym zależy na jak najniższej
cenie należy polecić posezonowe wyprzedaże, oczywiście w necie.
Grudziądzkie sklepy niestety mają bardzo duże narzuty i bardzo mały
wybór,a rowerów z wysokiej półki nie ma w naszym mieście w ogóle.
Całkowicie nie rozumiem takiej polityki sprzedawców i ich tłumaczeń
że to biedne miasto i nikt tu niczego drogiego nie kupuje.
Mogę im odpowiedzieć- nie kupuje ,bo niczego w tych sklepach nie ma.
Znam wielu ludzi, którzy by kupili.W takim małym Świeciu jest sklep
rowerowy lepiej zaopatrzony niż wszystkie grudziądzkie razem wzięte,
z cenami porównywalnymi z tymi ze sklepów internetowych, można więc
pomacać, dla tych ,którzy muszą, ja nie muszę. :P
Niestety Grudziądz pod względem zaopatrzenia w sprzęt rowerowy ,to jest
pustynia i psie pole, nie wspomnę o odzieży rowerowej, której nie ma prawie wcale,a to jest asortyment ,który akurat lepiej przymierzyć przed kupnem.
Cóż może tak musi być, że wszystko w Grudziądzu równa w dół dostosowując się do ogólnego marazmu ,który tu panuje.
Czas generowania strony: 0.165 s.