Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Jeziora Gawłowickie

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Jeziora Gawłowickie

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/08/05 20:34 #9973

Ala

Ala Avatar

Trasa ciekawa, zwłaszcza z moimi osobistymi pobłądzeniami. Do jezior dojechałam zgodnie z planem. Równie mocno zachwycił mnie widok z góry na pierwsze jezioro jak wkurzyła nieprzejezdna, obrośnięta droga kawałek dalej między jeziorami :blink: . Trasa niekoniecznie na samodzielne damskie wypady :evil:
2013/05/25 07:06 #7979

maku

maku Avatar

Teren rzeczywiście bardzo malowniczy. Dodam tylko że przy jeziorze można sobie pogadać z krowami oraz na wszelki wypadek warto ze sobą zabrać dwie dętki lub zestaw do klejenia i pompkę. Taki zestaw warto wozić ze sobą na każdą wyprawę nie tylko nad jeziora gawłowickie. Pozdrowienia dla Santoura :P
2013/05/24 07:23 #7978

Matołek

Matołek Avatar

Jeziora Gawłowickie

            Jest wiosna, lato już prawie, a rowerowy sezon trwa aż miło. Czasem brakuje pretekstu do którego można by skierować swoje przednie koło i ruszyć na podbój wspaniałych okolic naszego miasta. Podsuwam więc kolejny pretekst, tym razem w gminie Radzyń Chełmiński.

No to rowerujemy

  Opis celu:

Dwa niewielkie jeziorka, malowniczo położone wśród pagórkowatych pól ukształtowanych przez lodowiec. Nazwa pochodzi z pewnością od małej wsi Gawłowice, która leży o rzut szprychą od jezior. Ze względu na ukształtowanie terenu oraz nieprzyjazny samochodom, trudny do znalezienia dojazd, jeziora leżą sobie spokojnie i czekają na rowerzystów kochających spokój i sielankowe okoliczności przyrody. Ach, a ten śpiew skowronka?

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.147 s.