Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Dookoła Jeziora Sadowo

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Dookoła Jeziora Sadowo

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/01/25 18:55 #31558

Matołek

Matołek Avatar

Tu również odświeżyłem, a właściwie wytyczyłem trasę i plik gpx na nowo :)

Teraz wgrywa się na Endo i Locusa - sprawdziłem :)
2013/07/03 12:25 #9311

Matołek

Matołek Avatar

Dookoła Jeziora Sadowo

 Opis + mapka + plik gpx (wgraj plik do aplikacji i podążaj za śladem) 
...

 Długość trasy: 20 km

 Trudność: średnia + (w zależności od aury )

 Uwagi: 

    Po deszczu, może pojawić się błoto.
    W moim odczuciu trasa wielce atrakcyjna o każdej porze roku.
    Jeden z odcinków drogi, może być zaorany na długości ok 100 m (niektórzy t-rolnicy tak mają, że lubią orać drogi).

            Trasę tę dedykuję wszystkim, którzy tak samo jak ja kochają pagórkowate pola pachnące zbożem i ziołami, śpiew skowronka szybującego wysoko nad głową, a rowery ich tak samo jak mój brykają z radości, kiedy kończy się asfalt :)

Trasa niedługa, ale jeśli ktoś poczuje niedosyt, zawsze może puścić wodze fantazji i porowerować dalej ile dusza zapragnie :)

 Opis celu:

Kolejne dzieło lodowca ostatniego zlodowacenia zwanego bałtyckim, przy współpracy z gospodarzami pól rolniczych. Mamy tu więc falistą wysoczyznę morenową, na której jak to mawia Hardy "więcej jazdy w pionie niż w poziomie". W miarę przejezdne, kręte i faliste drogi gruntowe, bez większych odcinków piaszczystych oraz to, czego rowerzysta pragnie najbardziej - mnóstwo przestrzeni :) Po drodze znajdziemy malowniczo wśród wzniesień położone jeziorko, które choć prywatne, dostępu do siebie nie broni, kusząc ostrym zjazdem w dół. Jezioro to nazywa się Sadowo.

No to rowerujemy 

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.132 s.